Polbet P.P.H.U. Janusz Weretka

Wysokiej jakości wyroby betonowe, w tym kostka brukowa czy płyta chodnikowa.

Beton
ul. Fabryczna 18, 57-256 Bardo dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Polbet P.P.H.U. Janusz Weretka

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Polbet znajduje się w miejscowości Bardo, na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów betonowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1990 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Janusz Weretka.
Produkty i usługi
Możemy Państwu zaproponować produkcję elementów z betonu. Zapewniamy, że nasze wyroby powstają z wysokiej jakości materiałów i komponentów. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości kostkę brukową, którą można wyłożyć na chodnikach, parkingach czy podjazdach.

Oferujemy również kręgi betonowe z dnem, studnie kanalizacyjne, pierścienie odciążające czy pierścienie utrzymujące spust. Oprócz tego sprzedajemy płyty ażurowe i kraty uliczne żelbetowe.

Wykonujemy także:
- rury betonowe,
- kręgi betonowe,
- rury żelbetonowe,
- korytka ściekowe,
- płyty ażurowe,
- pokrywy niestudzienne,
- betonowe rury przepustowe,
- przepusty betonowe.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Polbet.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dzierżoniowski, jaworski, kamiennogórski, kłodzki, nyski, strzeliński, średzki, wałbrzyski, wrocławski, ząbkowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń