Metal Concept Sławomir Kusiak

Obróbka metali skrawaniem oraz kształtowanie blach

Obróbka metali
58-200 Olbrachcice Wielkie 30 A dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Metal Concept Sławomir Kusiak
58-200 Olbrachcice Wielkie 30 A dolnośląskie
NIP
8821100540
Telefon
Metal Concept Sławomir Kusiak

Informacje

Opis działalności firmy Metal Concept Sławomir Kusiak w Olbrachcice Wielkie
Firma Metal Concept została założona przez Sławomira Kusiaka. Działamy od 2014 roku, a nasza siedziba znajduje się w Olbrachcicach Wielkich, w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się obróbką metali i formowaniem blach.
Produkty i usługi
Jednym z najważniejszych obszarów działalności firmy Metal Concept jest obróbka metali skrawaniem. W naszym zakładzie produkujemy różnego rodzaju półprodukty i prefabrykaty na podstawie dokumentacji technicznej nadesłanej przez Klienta. Wykorzystujemy przy tym dostępne technologie, takie jak chociażby frezowanie, toczenie, wiercenie oraz gwintowanie. W ten sposób odbywa się u nas:
- obróbka aluminium,
- obróbka stali czarnej,
- obróbka stali nierdzewnej,
- obróbka blach.

Warto wiedzieć, że obróbkę metali można podzielić według klas dokładności na zgrubną, średnio dokładną, dokładną oraz bardzo dokładną. Poza tym jeśli zamierza się uzyskać przedmiot o bardzo precyzyjnych wymiarach, należy również wybrać właściwą metodę kształtowania powierzchni za pomocą skrawania obwiedniowego, kształtowego czy punktowego.

Nasza firma ma doświadczenie w wytwarzaniu najróżniejszych detali i sama dostosuje odpowiednią technologię.

W ramach oferty zajmujemy się nie tylko toczeniem czy frezowaniem, ale również obróbką blach. Formujemy je, a także produkujemy z nich różne części czy podzespoły. Klientom oferujemy takie usługi jak:
- cięcie blach,
- walcowanie blach,
- zgrzewanie blach,
- żłobienie blach,
- kształtowanie blach,
- obróbkę blach stalowych i aluminiowych.

Ze stalowych oraz aluminiowych blach produkuje się na przykład podzespoły maszyn, wsporniki, podwozia, obudowy, a nawet części samochodów czy sprzętu RTV i AGD. Te cienkie i płaskie metalowe płyty są niezwykle uniwersalne i wykorzystywane przez różne gałęzie przemysłu na całym świecie!

Uzupełnienie naszej oferty to spawanie w osłonie gazowej albo bez. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych oraz mniejszych detali. Łączymy ze sobą aluminium, stal czarną oraz nierdzewną za pomocą odpowiednich metod, na przykład MMA, MIG/MAG oraz TIG.

Zachęcamy do współpracy - firma Metal Concept z Olbrachcic Wielkich.
Zasięg działania
Firma Metal Concept Sławomir Kusiak z lokalizacji: Olbrachcice Wielkie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń