Biuro Usług Technicznych Budownictwa Ślusarek-Furgalska Mariola

Kompleksowe doradztwo w zakresie wartości nieruchomości

Rzeczoznawcy
ul. Goździkowa 2, 57-200 Ząbkowice Śląskie dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Biuro Usług Technicznych Budownictwa Ślusarek-Furgalska Mariola

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Mariola Ślusarek-Furgalska i prowadzę firmę w Ząbkowicach Śląskich, w województwie dolnośląskim. Moją specjalnością jest szacowanie wartości urządzeń, budynków i gruntów. Dodatkowo wykonuję czynności związane z budownictwem.
Produkty i usługi
Ofertę kieruję do wszystkich osób, którym zależy na dokładnym określeniu wartości majątku. Do moich podstawowych zadań należy szacowanie wartości zabudowanych oraz niezabudowanych gruntów. Wyceny dokonuję bez względu na rodzaj zabudowy jaka znajduje się na danym obszarze, a także niezależnie od rodzaju prowadzonej na nim działalności. Mogę określić wartość terenów fabrycznych i parków razem z zabudowaniami dworskimi. Określam też wartości gruntów ze stawami i działek, które kryją pod ziemią złoża kopalin.

Podejmuję się wyceny takich nieruchomości jak:
- mieszkania,
- domy,
- firmy,
- maszyny,
- obiekty usługowe.
W przypadku przedsiębiorstw wycena obejmuje wartość intelektualną, budynki, urządzenia i aktywa. Jestem w stanie określić wartość praw do użytkowania lokali użytkowych lub mieszkaniowych. Szybko, ale dokładnie oceniam należność za mienie pozostawione poza granicami kraju.

Dodatkowo określam wysokość odszkodowania należnego z tytułu wywłaszczenia, poniesionego w wypadku albo innej szkody. Przedstawiam wycenę majątku na potrzeby ubezpieczenia.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Klient
profesjonalna Firma Polecam