Konektor s.c. ZPHU Izabela i Jacek Czapla

Profesjonalna obróbka przewodów i kabli

Hurtownie artykułów elektrotechnicznych
ul. Waryńskiego 13, 57-200 Ząbkowice Śląskie dolnośląskie
(10 opinii) napisz opinię
Konektor s.c. ZPHU Izabela i Jacek Czapla
ul. Waryńskiego 13, 57-200 Ząbkowice Śląskie dolnośląskie
NIP
8871521019
Telefon
Może cię zainteresować
Konektor s.c. ZPHU Izabela i Jacek Czapla

Informacje

Opis działalności firmy Konektor s.c. ZPHU Izabela i Jacek Czapla w Ząbkowice Śląskie
Firma Konektor, której właścicielami są Izabela i Jacek Czapla, powstała w 1998 roku, na terenie Ząbkowic Śląskich. Zakład zajmuje się obróbką przewodów.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie elektrotechniki. Konektor od wielu lat specjalizuje się w obróbce kabli i przewodów. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą w szczególności cięcie kabli, cynowanie przewodów oraz zaciskanie złączy konektorowych na przewodach. Wyroby firmy znajdują idealne zastosowanie przede wszystkim w sprzęcie oświetleniowym, elektronice, AGD oraz w maszynach i urządzeniach przemysłowych. W ofercie znajdują się między innymi:

- obróbka przewodów jednożyłowych,
- obróbka przewodów wielożyłowych,
- zgrzewanie złączy,
- wykrawanie,
- lutowanie,
- natłaczanie,
- zgrzewanie przewód-końcówka.

Zakres usług obejmuje również produkcję przewodów dla przemysłu samochodowego oraz bezpieczniki do instalacji przeciwpożarowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Konektor gwarantuje produkty najlepszej jakości, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Konektor s.c. ZPHU Izabela i Jacek Czapla z lokalizacji: Ząbkowice Śląskie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
F
Franek
Wszystko ok. Polecam i pozdrawiam.
K
Krzysztof
Jedna z tych firm, które nie zawodzą. Przekonałem się o tym osobiście :)
M
Maurycy
Solidne przewody. Klasa.
S
Seba
Witam. Tak się składa, że ostatnio zlecałem im usługę obróbki kabli. Do sprawy podeszli w profesjonalny sposób i wykonali kawał dobrej roboty :D
M
Medicus77
Najlepsi na rynku!
L
lenny
Bardzo często kupuję u nich produkty. Są w świetnej cenie!
X
xyz
Świetna jakość produktów, bardzo dobre ceny. Polecam!
J
Jakub
Współpracuję z tą firmą od dawna. Jestem bardzo zadowolony zarówno z poziomu obsługi, jak i jakości wykonania produktów.
A
Arkadiusz
Bardzo często kupuje u nich przewody uziemiające. Są naprawdę dobrze wykonane i co więcej, dostępne w atrakcyjnej cenie.
H
Hubert
Usługi wykonane na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy.