Holtrans Sendzicki Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa
ul. Piłsudskiego 12, 59-900 Zgorzelec dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Firma Holtrans Sendzicki Pomoc Drogowa prowadzi działalność w branży Pomoc drogowa. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Zgorzelec w województwie dolnośląskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Holtrans Sendzicki Pomoc Drogowa, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 512 133...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Holtrans Sendzicki Pomoc Drogowa. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Piłsudskiego 12, 59-900 Zgorzelec.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.15045N, 15.00404E. [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Holtrans Sendzicki Pomoc Drogowa, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
F
M
M
ford mondeo mk3
Pan z pomocy drogowej odholował moje auto do warsztatu, gdzie osunięto źle zatankowane Paliwo, po czym bez problemu mogłem kontynuować dalszą jazdę, dziękuję i pozdrawiam!
T
Tomasz
Szybki dojazd na miejsce, fachowa pomoc, indywidualne podejście do klienta.
J
Jacek
Witam, polecam usługi wykonywane przez tę firmę. Bardzo mi pomogli, za co bardzo jeszcze raz dziękuję. Szybki dojazd na miejsce, zero dyskusji, pełen profesjonalizm.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.