Co to jest karboksyterapia?

Karboksyterapia to mało inwazyjny i bezbolesny zabieg kosmetyczny, który stał się narzędziem w walce z podstawowymi problemami pacjentów w gabinetach medycyny estetycznej. Polega na wprowadzaniu pod skórę medycznego dwutlenku węgla, który m.in. pobudza produkcję elastyny i kolagenu w organizmie. Tego rodzaju terapia ma szerokie zastosowanie – można ją stosować na twarz, włosy i ciało.

Jak wygląda zabieg karboksyterapii?

Zabieg karboksyterapii, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, polega na podskórnej lub śródskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla drogą wkłucia – inaczej iniekcji. Do wykonania terapii wykorzystuje się specjalne urządzenie zakończone cienką igłą, która umożliwia bezpieczną i precyzyjną aplikację. Odpowiednia dawka gazu wywołuje stan zapalany, który uruchamia naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Karboksyterapia – kiedy efekty?

Najlepsze efekty karboksyterapii gwarantuje najwyższej jakości sprzęt, który zapewnia precyzyjną aplikację i skuteczną regulację przepływu dwutlenku węgla. Terapia przynosi pierwsze (zauważalne) rezultaty już po 4-6 zabiegach w przypadku skóry w okolicach oczu. Jeśli chodzi o pozostałe obszary ciała, to zmiany można zauważyć po 8-12 seriach wykonywanych co 2-3 dni, które utrzymują się od 6 do 9 miesięcy.

Wyniki dla frazy: karboksyterapia - 22 firmy.