Alins Tech Sp. z o.o.

Produkcja i transport konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe
89-210 Nowe Dąbie 350 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Alins Tech Sp. z o.o.
89-210 Nowe Dąbie 350 kujawsko-pomorskie
NIP
5621817177
Strona www
Telefon
Alins Tech Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Alins Tech Sp. z o.o. w Nowe Dąbie
Firma Alins Tech znajduje się w Nowych Dąbiach. Działamy już od 2004 roku. Jesteśmy producentem specjalistycznych konstrukcji stalowych oraz dostawcą elementów do pojazdów szynowych. Prowadzimy również serwis samochodowy. Zapoznajcie się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Produkcję konstrukcji stalowych zlecicie firmie Alins Tech w Nowych Dąbiach. Projektujemy oraz wykonujemy konstrukcje ze stali na potrzeby ochrony przeciwpożarowej, w tym szafy gaśnicze, mieszalniki gazów gaśniczych ze stanowiskiem mieszania, podstawy do pomp czy drabiny.

Tworzymy wytrzymałe i estetyczne konstrukcje o wysokiej odporności na korozję. Do obróbki materiałów wykorzystujemy obrabiarki konwencjonalne i sterowane numerycznie. Malujemy je na mokro oraz metodą proszkową. Zapewniamy sprawny i bezpieczny transport konstrukcji o dużych gabarytach.

Sprawnie radzimy sobie z montażem placów zabaw. Projektujemy, wykonujemy, dostarczamy i montujemy takie elementy, jak drabinki, huśtawki, karuzele czy ślizgawki. Zajmujemy się też montażem zjeżdżalni produkowanych przez bydgoską firmę ELSTAL.

W ramach naszej działalności oferujemy również produkcję i dostawę części zamiennych do pojazdów szynowych. Wykonujemy między innymi zbiorniki na fekalia, piasecznice czy układy stabilizatorów przechyłu. Tworzymy również osłony absorberów, kabiny czołowe i inne zabudowy z tworzyw sztucznych.

Prowadzimy też serwis samochodowy pojazd do 3,5 tony. Oferujemy serwis mechaniczny, w tym naprawy układów hamulcowych, kierowniczych i napędowych oraz serwis ogumienia obejmujący takie usługi, jak między innymi wymiana opon, diagnostyka czujników TPMS czy pompowanie kół azotem. Zapewniamy także serwis blacharsko-lakierniczy i klimatyzacji.
Zasięg działania
Firma Alins Tech Sp. z o.o. z lokalizacji: Nowe Dąbie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń