F.H. "Florax" Krzysztof Gierach

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Chodkiewicza 72, 85-667 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(52) 341 31 42

Informacje

Firma F.H. "Florax" Krzysztof Gierach z siedzibą w miejscowości Bydgoszcz świadczy swoje usługi w branży Artykuły i sprzęt ogrodniczy.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z F.H. "Florax" Krzysztof Gierach poprzez email: kgierach@wp.pl lub telefon: (52) 341 31 42 .
Jeśli chcesz nawiązać z F.H. "Florax" Krzysztof Gierach kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 85-667 Bydgoszcz ul. Chodkiewicza 72,.
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy F.H. "Florax" Krzysztof Gierach w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
anna
Zgadzam sie z opiniami.! Od jakiego czasu jeździmy z mężem do sklepu przy ul. Shodkiewicza 72, super obsługa, miła, to też rzadko się zdaża. I towaru jest od koloru do wyboru, aż po zdrowie, super sklep. Polecamy.!
E
ewak
To naprawdę bardzo fajny sklep i bardzo miła, no i kompetentna obsługa.
W
wybe
Opinia Pana Marka jest ciagle aktualna! Dodam,że obsługa sklepu zawsze odbiera telefon, co teraz należy do rzadkości. Nie trzeba tam jechać "w ciemno" w poszukiwaniu jakiegoś artykułu.
N
nieznany
ZDECYDOWANIE POLECAM
M
Marek
Sklep dobrze zaopatrzony, ceny artykułów ogrodniczych przystępne, miła, a co najważniejsze starająca się pomóc klientowi w zakupach obsługa. Od lat bywam w tym sklepie i zawsze chętnie tam wracam realizując kolejne zakupy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.