Moon Style Studio - salon kosmetyczny

Stylizacja paznokci, brwi i rzęs

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Dworcowa 37/3, 85-009 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Moon Style Studio - salon kosmetyczny

Informacje

Opis działalności firmy Moon Style Studio - salon kosmetyczny w Bydgoszcz
Salon kosmetyczny Moonstylestudio znajduje się w mieście Bydgoszcz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Firma została założona w roku 2023 i oferuje usługi kosmetyczne. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.
Produkty i usługi
W naszym salonie dbamy o wyjątkowy wygląd klientów, oferując szeroki zakres usług kosmetycznych. Podkreślamy naturalne piękno każdej osoby, która zdecydowała się oddać w nasze ręce.

Naszą specjalnością jest stylizacja paznokci. Wykonujemy przedłużenia żelowe, a klientkom, które bywają u nas regularnie proponujemy uzupełnienia. Ponadto w razie potrzeby jesteśmy w stanie naprawić zniszczone stylizacje oraz zdjąć akryl lub lakier hybrydowy z paznokci.

Wykonujemy także zabiegi takie jak:
- manicure hybrydowy,
- manicure klasyczny,
- manicure męski,
- pedicure klasyczny,
- regulacja brwi,
- stylizacja rzęs,
- henna pudrowa.
W naszym salonie beauty troszczymy się o urodę i dobre samopoczucie. Nasi klienci doświadczają profesjonalizmu i relaksu w jednym miejscu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Firma Moon Style Studio - salon kosmetyczny z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, bydgoski, Bydgoszcz

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń