Pro Amar sp. z o.o.

Projekty domów i budynków użyteczności publicznej

Biura architektoniczne
ul. Dworcowa 40/4, 85-010 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pro Amar sp. z o.o.
ul. Dworcowa 40/4, 85-010 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
NIP
5541020146
Telefon
Pro Amar sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Pro Amar sp. z o.o. w Bydgoszcz
Studio projektowe Pro Amar otworzyliśmy w 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Pracujemy pod kierownictwem Andrzeja Mygi. Oferujemy usługi architektoniczne na najwyższym poziomie.
Produkty i usługi
Przez lata naszej działalności przygotowaliśmy wiele projektów dla podmiotów instytucjonalnych, jak również klientów indywidualnych, zdobywając renomę i zaufanie wielu inwestorów. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie sporządzenia dokumentacji projektowej. Odpowiadamy za wszelkie analizy i studia koncepcyjne projektów budowlanych, jak również wykonawczych.

Projektujemy:
- domy jednorodzinne,
- budynki mieszkalne wielorodzinne,
- banki,
- obiekty biurowe,
- obiekty sportowe,
- obiekty przemysłowe.
Powierzyć nam można również zaprojektowanie zmian w konstrukcjach budynków już istniejących. Chętnie zaplanujemy dla Państwa przebudowę, rozbudowę czy adaptacje obiektów.

Służymy fachowym doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Dodatkowo zajmujemy się architekturą wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o wszystkich szczegółach współpracy z naszą pracownią projektową Pro Amar.

Aktualności

pracownia projektowa

30.10.2023

Pro Amar to firma specjalizująca się w projektowaniu budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Działamy w branży od wielu lat, dlatego znamy wszystkie wymagania i oczekiwania naszych klientów. Wiemy, jak sprostać ich potrzebom, dlatego możemy zagwarantować, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji.

pracownia projektowa

23.07.2023

Projektowanie obiektów użyteczności publicznej jest niezwykle ważnym zadaniem, ponieważ mają one służyć całej społeczności. Dlatego konieczne jest, aby były one zaprojektowane w taki sposób, aby były nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i trwałe. Pracownia projektowa Pro Amar zajmuje się projektowaniem zarówno obiektów mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Zapraszamy do kontaktu!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń