Product-Precision Producent Mebli Metalowych

Produkujemy wysokiej jakości meble metalowe

Meble metalowe
ul. Filmowa 8, 85-836 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Product-Precision Producent Mebli Metalowych

Informacje

Opis działalności
W Firmie Product-Precision zajmujemy się produkcją mebli metalowych już od 1993 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, a założycielem jest Ryszard Cholewiński. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Product-Precision rozpoczęliśmy działalność już ponad dwie i pół dekady temu. Zajmujemy się produkcją mebli metalowych. Nasze wyroby powstają z wysokiej jakości metalu, co sprawia, że są solidne i trwałe.

Kierujemy ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Nasze produkty odnajdą zastosowanie w zakładach pracy, biurach, szkołach, magazynach, bankach, przychodniach i szpitalach, a także w innych w obiektach użyteczności publicznej.

Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:

- oddawcze skrzynki pocztowe,
- skrytki depozytowe,
- szafy kartotekowe,
- szafy aktowe,
- szafki przybiurkowe,
- szafy do map,
- szafy ubraniowe,
- szafy skrytkowe,
- szafy ubraniowo-skrytkowe,
- regały.

Mamy również stojaki i meble warsztatowe oraz szafy dystrybucyjne sieci komputerowych i specjalistyczne szafy na zamówienia indywidualne. Realizujemy projekty Klientów, jak i proponujemy nasze rozwiązania. Bierzemy pod uwagę wymiary, rodzaj wykończenia i kolor. Do lakierowania wykorzystujemy metodę proszkową według katalogu kolorów Ral System.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej oraz do odwiedzenia siedziby naszej działalności w Bydgoszczy.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń