Usługi geodezyjne Geo-Zet Arkadiusz Czeszewski

Podziały nieruchomości, mapy projektowe i geodezyjna obsługa inwestycji

Geodezja
ul. Grzymały-Siedleckiego 29/10, 85-868 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi geodezyjne Geo-Zet Arkadiusz Czeszewski
ul. Grzymały-Siedleckiego 29/10, 85-868 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
NIP
5542996139
Telefon
Usługi geodezyjne Geo-Zet Arkadiusz Czeszewski

Informacje

Opis działalności firmy Usługi geodezyjne Geo-Zet Arkadiusz Czeszewski w Bydgoszcz
Usługi Geodezyjne Geo-Zet prowadzimy w Bydgoszczy. Wykonujemy zlecenia dla podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i instytucji. Działamy m.in. w okolicach największych miast województwa oraz w powiatach świeckim, nakielskim, chełmińskim, żnińskim, sępoleńskim i tucholskim.
Produkty i usługi
W Geo-Zet korzystamy z nowoczesnych urządzeń i specjalistycznego oprogramowania. W połączeniu z naszym doświadczeniem przekłada się to na precyzyjne pomiary terenowe i w budynkach. Zapewniamy też dotrzymywanie terminów! Terminowo realizujemy m.in. zamówienia na mapy do celów projektowych. Aktualizujemy też plany i podejmujemy się dzielenia nieruchomości. Oferujemy rozgraniczenia, wyznaczamy granice i wznawiamy znaki graniczne. Dzielimy grunty rolne, leśne i budowlane.

Poza wymienionymi usługami wykonujemy prace związane z geodezyjną obsługą inwestycji. Usługi, którymi się zajmujemy to:
-tyczenie budynków,
-tyczenie sieci uzbrojenia terenu,
-tyczenie dróg,
-pomiary przemieszczeń i odkształceń,
-pomiary objętości mas ziemnych.

Dokonujemy też inwentaryzacji powykonawczych budynków, ich otoczenia i sieci uzbrojenia terenu. Wykonujemy w tym celu pomiary sytuacyjno-wysokościowe i mierzymy powierzchnię. Więcej informacji o usługach geodezyjnych udzielamy pod podanym numerem telefonu i e-mailowo. Zapraszamy do skorzystania z oferty Geo-Zet.
Zasięg działania
Firma Usługi geodezyjne Geo-Zet Arkadiusz Czeszewski z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

mapy,