"Awimed" Sp. z o.o.

Apteki
ul. Hallera 2 lok. C, 85-795 Bydgoszcz woj: kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
NIP
5542891185

Informacje

"Awimed" Sp. z o.o. działa w branży Apteki. Siedziba firmy znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Bydgoszcz.
Adres wykonywania działalności przez "Awimed" Sp. z o.o. to ul. Hallera 2 lok. C, 85-795 Bydgoszcz. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Awimed" Sp. z o.o. w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.