Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zrzeszeni" w Bydgoszczy

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
ul. Jagiellońska 103, 85-027 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
(52) 341 38 25

Informacje

Firma Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zrzeszeni" w Bydgoszczy z siedzibą w miejscowości Bydgoszcz świadczy swoje usługi w branży Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zrzeszeni" w Bydgoszczy, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (52) 341 38 25
Jeśli chcesz nawiązać z Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zrzeszeni" w Bydgoszczy kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 85-027 Bydgoszcz ul. Jagiellońska 103,.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zrzeszeni" w Bydgoszczy znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.