Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji Danuta Jaskólska w Panoramie Firm

Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji Danuta Jaskólska

Gabinet Psychologiczny Zaprasza

ul. Karłowicza 22 lok. 9
85-092 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Informacje

Opis działalności

Psycholog Kliniczny Danuta Jaskólska Zaprasza Lęki*depresje*anoreksja*bulimia*terapia par*terapia indywidualna*

O nas

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiadam specjalizację z zakresu psychologii klinicznej i zaburzeń psychicznych dorosłego.
Pierwszą pracę podjęłam w Pracowni Psychologicznej Szpitala Ogólnego im. Dietla w Krakowie jednocześnie odbywając staż w zakresie psychoterapii w Ośrodku Leczenia Nerwic.
Pracę zawodową kontynuowałam w Klinice Psychiatrii Akademii Medycznej w Bydgoszczy prowadząc wykłady i ćwiczenia ze studentami Wydziału Lekarskiego. Zajmuję się również psychoterapią indywidualną i grupową zaburzeń lękowych.
Jednocześnie prowadzę Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji, gdzie z pasją i satysfakcją realizuję pracę psychologa.
Obecnie pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bydgoszczy na stanowisku psychologa dyplomowanego. Zajmuję się również psychoterpią i psychoedukacją pacjentów kardiologicznych.

Produkty i usługi

Oferujemy:
- psychoterapię indywidualną,
- terapię par/małżeństw,
- terapię dzieci i młodzieży,
- konsultacje psychologiczne,
- poradnictwo wychowawcze,
- wsparcie w sytuacji kryzysowej w rodzinie.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Bydgoszcz
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(8 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Rozczarowany
2018-11-21
Po spotkaniu jestem rozczarowany ,nie uzyskałem żadnej pomocy ,oczekiwałem czegoś innego a dostałem porady jak z książki, mam jeszcze jedno spotkanie z dzieckiem ,zobaczymy ,ale nie spodziewam się póki co za wiele.
Ukojona
2018-08-08
Cudowna psycholożka polecam wszystkim
Potrzebujący ludzie
2018-06-25
Bardzo polecam to prawdziwy psycholog w 200% pomaga
rrr
2018-03-27
Ja tez sie pod tym podpisuje serdeczne dzięki.
Wdzięczna mama
2018-01-25
Dzień dobry. Jestem mamą dziecka po przejściach i zgadzam się z poniższymi opiniami, pomoc natychmiastowa od pierszej wizyty. Wspaniała,wspaniała pani psycholożka i pomocna jak nikt dotąd.
mama
2017-08-09
.
2017-05-15
Witam, pani Danuta, to bardzo dobry specjalista psycholog, pomogła mibardzo, za co bardzo dziękuję i jestem wdzięczna do końca życia.
Barbara
2016-09-29
Gorąco polecam Panią Danutę. Trafiłam do niej zupełnie przypadkowo i nie spodziewałam się, że będzie tak pomocna. Z każdego spotkania wynosiłam coś pozytywnego i pomocnego w rozwiązywaniu moich problemów. Czułam szczere zainteresowanie tym, co mówiłam i dostawałam wiele cennych wskazówek. Ponad to, jest niezwykle ciepła i serdeczna. Bardzo Pani dziękuję.:-)
psycholog, poradnia psychologiczna, gabinet psychologiczny, prywatny gabinet psychologiczny, prywatny psycholog, leczenie anoreksji, psychiatra, prywatny psychiatra, terapia małżeńska, lekarz psychiatra, lekarze psychiatrzy, dobry psychiatra, najlepszy psychiatra, psychiatra centrum, psychoterapia, gabinet psychiatry, gabinety psychiatryczne, psychiatra dzieci, psycholog dzieci, psycholog młodziezy, psychiatra młodziezy, klinika psychiatryczna, psycholog młodzież, anoreksja, bulimia, leczenie bulimii, psycholog prywatna wizyta, psycholog cena, leczenie depresji, nerwica, uzależnienie od gier, uzależnienie od komputera, dziecko się boi, dziecko nie może spać, dziecko mnie okłamuje, zaburzenia osobowości, problemy rodzinne, interwencja kryzysowa, psychoanalityk, Terapia poznawczo-behawioralna, zaburzenie jedzenia, leczenie stresu, problemy z nieśmiałością, nieśmiałość leczenie, lęki, konsultacja psychologiczna, konsultacje psychologiczne, problemy psychosomatyczne leczenie, psycholog ranking, adhd leczenie, lekarz psycholog, lekarz psychoterapeuta, pomoc w depresji, pomoc w zaburzeniach lękowych, jak pomóc dziecku, jak rozmawiać z dzieckiem, jak rozmawiać z nastolatkiem, jak rozmawiać z nastolatką, diagnoza psychologiczna, psychoedukacja, terapia par, choroby psychiczne, Danuta Jaskulska, psycholog kliniczny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Karłowicza 22 lok. 9
85-092 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie