"Zjednoczeni" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Bartodzieje"

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
ul. Koszalińska 32, 85-714 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

"Zjednoczeni" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Bartodzieje" działa w branży Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Bydgoszcz.
Pracownicy "Zjednoczeni" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Bartodzieje" udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: sekretariat@zjednoczeni.brda.net lub telefon: (52) 342 00 80
Z przedstawicielem firmy "Zjednoczeni" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Bartodzieje" możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 85-714 Bydgoszcz ul. Koszalińska 32,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Zjednoczeni" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Bartodzieje".

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.