"Puchała" Sp. z o.o.

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Lipowa 6, 85-062 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma "Puchała" Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Bydgoszcz świadczy swoje usługi w branży Czyszczące urządzenia przemysłowe.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer (52) 34... lub napisz wiadomość e-mail na adres karcherpuchala@onet.pl
Firma świadczy działalność pod adresem 85-062 Bydgoszcz ul. Lipowa 6. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Puchała" Sp. z o.o.: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Puchała" Sp. z o.o. znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.