Auto-Hol Piotr Jodko

Pracujemy z serwisami samochodów.

Pomoc drogowa
ul. Lubelska 5 /2, 85-326 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 119 119
601691619
http://www.holowaniebydgoszcz.pl
523494569
5219444
Adres korespondencyjny
ul. Lubelska 5 /2, 85-326 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Pomoc Drogowa "Auto-Hol" Piotr Jodko powstała w 1989 roku. Obecnie jest to jedna z największych firm pomocy drogowej w Polsce. Zatrudniamy fachowców z długoletnią praktyką.Firma nasza była badana przez rzeczoznawców DEKRY i uznana została za spełniającą wymogi do współdziałania w Systemie Ratowniczo-Gaśniczym kategorii A, czyli wszelkich pojazdów samochodowych.
Produkty i usługi
Posiadamy 10 holowników oraz 2 duże pojazdy Ratownictwa Drogowego do wyciągania, stawiania przewróconych oraz holowania samochodów ciężarowych oraz autobusów. Dysponujemy dźwigami od 30 do 100 ton.
Jesteśmy partnerem systemów assistance. Dokonujemy drobnych napraw na drodze. Działalność naszej firmy jest ubezpieczona. W przypadku kolizji, wypadku oraz awarii współpracujemy z najlepszymi warsztatami w których można otrzymać samochód zastępczy na czas naprawy. Posiadamy parkingi strzeżone i monitorowane całą dobę w Bydgoszczy i Białych Błotach. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz duże firmy transportowe z całego kraju.

Zapraszamy do współpracy nowych klientów, jesteśmyotwarci na Państwa propozycje. Współpracujemy z wieloma firmami holującymi na terenie całego kraju.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe