Auto Hol Piotr Jodko

Pracujemy z serwisami samochodów

Pomoc drogowa
ul. Lubelska 5/2, 85-326 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
601691619
http://www.holowaniebydgoszcz.pl
523494569
5219444
Adres korespondencyjny
85-005 Białe Błota ul. Różana 7
Auto Hol Piotr Jodko

Informacje

Opis działalności
Pomoc Drogowa "Auto-Hol" Piotr Jodko powstała w 1989 roku. Obecnie jest to jedna z największych firm pomocy drogowej w Polsce. Zatrudniamy fachowców z długoletnią praktyką. Firma nasza była badana przez rzeczoznawców DEKRY i uznana została za spełniającą wymogi do współdziałania w Systemie Ratowniczo-Gaśniczym kategorii A, czyli wszelkich pojazdów samochodowych.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem pomocy drogowej. Jesteśmy czynni całą dobę – nigdy nie wiadomo, kiedy wydarzy się niespodziewana awaria na drodze. Przyjeżdżamy natychmiast po zgłoszeniu problemu, wystarczy tylko jeden telefon.

W przypadku drobnych awarii, braku koła na wymianę lub braku paliwa w baku jesteśmy w stanie pomóc na miejscu. W innych przypadkach współpracujemy z najlepszymi warsztatami, które oferują kompleksową pomoc samochodową. Zapewniają także samochody zastępcze na czas serwisowania pojazdu.

Dysponujemy parkingami strzeżonymi rozmieszczonymi w Bydgoszczy oraz Białych Błotach pod Bydgoszczą. Są one monitorowane i strzeżone. Zależy nam na zapewnieniu usług najlepszej jakości, dlatego zapewniamy maksimum bezpieczeństwa.

Posiadamy aż 10 holowników oraz 2 duże pojazdy Ratownictwa Drogowego. Służą one do wyciągania, stawiania oraz holowania samochodów ciężarowych i autobusów. Żadne gabaryty nie są nam straszne. Nasza flota samochodowa składa się również z dźwigów od 30 do 100 ton. Z takim zapleczem jesteśmy w stanie całodobowo nieść pomoc w różnych miejscach i pomagać nawet kierowcom, którzy zmagają się z awarią pojazdów wielkogabarytowych, takich jak samochody ciężarowe czy autobusy.

Jesteśmy partnerem systemów assistance. Działalność naszej firmy jest w pełni ubezpieczona.

Zachęcamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe