Michał Strzelewicz Nadruki reklamowe

Szeroki wybór gadżetów reklamowych z nadrukiem

Druk na odzieży
ul. Miechowska 1, 85-875 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Michał Strzelewicz Nadruki reklamowe

Informacje

Opis działalności
Michał Strzelewicz to właściciel firmy Nadruki Reklamowe. Znajduje się ona w Bydgoszczy i działa w branży reklamowej od 1996 roku. Realizuje detaliczne i hurtowe zamówienia na gadżety reklamowe z nadrukami kolorowymi. Na przedmiotach mogą być nanoszone loga, napisy i grafiki, a ich treść i wielkość zależy od klientów. Wykorzystywane metody to m. in. sitodruk, fleks i druk cyfrowy.
Produkty i usługi
Indywidualne podejście do każdego zlecenia to podstawa firmowej oferty, a korzystający z usług mogą być pewni, że zamówienia zostaną zrealizowane terminowo i za konkurencyjne stawki.

Podstawą firmowej oferty są nadruki na długopisach metalowych i plastikowych. Ponadto przedsiębiorstwo drukuje różne treści na balonach tradycyjnych i w kształcie serca. Do zadrukowywania używane są też torby wykonane z tworzyw sztucznych, papieru, bawełny i tkanin. Ich zadaniem jest reklamowanie sklepów i produktów, a ich wytrzymałość sprawia, że można ich używać przez długi czas.

Firma ma w swojej ofercie również:

- kubki
- parasole
- zapalniczki
- podkładki pod myszy
- puzzle
- otwieracze
- przypinki

Dostępne zapalniczki to proste przedmioty z krzesiwem, piezoelektryczne i piezoelektryczne z otwieraczem. Z kolei przypinki mogą być dostarczane w różnych rozmiarach i reklamować np. imprezy turystyczne, akcje społeczne i inne wydarzenia.

Treści reklamowe zakład nanosi też na odzież, w tym bluzy, kurtki, czapki z daszkiem i koszulki. Mogą to być koszulki damskie, dziecięce i męskie, w takich odmianachjak polo, t-shirt i bezrękawniki.

Więcej informacji o firmie Nadruki Reklamowe Michała Strzelewicza w Bydgoszczy i jej ofercie można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub znaleźć na stronie internetowej. Zapytania można też wysyłać na adres e-mail.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bavul95
Pełen profesjonalizm w realizowaniu zamówień. Terminowo i tanio.
T
Tdolu123
Dobra drukarnia jeśli chodzi o wykonywanie gadżetów z nadrukami. Świetna jakość w dobrej cenie.