Prywatna Praktyka Lekarska Jolanta Michalak-Tlappa

Alergolodzy
ul. Nowickiego 5, 85-796 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
502 163 322

Informacje

Prywatna Praktyka Lekarska Jolanta Michalak-Tlappa działa w branży Alergolodzy. Siedziba firmy znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Bydgoszcz.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 502 163 322 lub mailowy: jolantamt@wp.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Prywatna Praktyka Lekarska Jolanta Michalak-Tlappa kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 85-796 Bydgoszcz ul. Nowickiego 5,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Prywatna Praktyka Lekarska Jolanta Michalak-Tlappa.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Kasia
Pani Doktor która do swoich pacjentów podchodzi z sercem, polecam
M
I
P
Mama i Pawłem
Polecam Panią Doktor. Dzięki leczeniu Pani doktor mój syn ma prawidłowy słuch, a przy tym nie będzie zabiegu. Polecam.
H
Z
R
Hania z rodziną
Polecam Panią Doktor, 21 lat temu wyleczyła moją córkę i tak poprowadziła, że uniknęliśmy usunięcia migdałka (inni lekarze zalecali usunięcie). Dwa lata temu wyprowadziła mnie z bólu gardła i częstego zapadania na zapalenia. Teraz Pani Doktor skutecznie opiekuje się moimi wnukami. Pełen profesjonalizm, rzeczowość i skuteczne działanie, a co najważniejsze pacjent u Pani Doktor w Gabinecie czuje się komfortowo. Wizyta przebiega w miłej atmosferze.
B
M
Bracia M
Polecam Panią Doktor!! Leczę się u niej jeszcze za czasów, jak przyjmowała pacjentów na Placu Kościeleckim(24 lata temu!), póżniej na Gajowej, obecnie na NFZ w Szp.Dziecięcym. Dziś ma pod opieką moich dwóch synów, za co serdecznie dziękuję. Cenię u Pani pełen profesjonalizm, kompetencje, zaangażowanie i doświadczenie. Jest Pani niezastąpiona.!!
A
Anna
polecam Gabinet dr Michalak-Tlappa
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.