Czepnik Sławomir Zakład Kamieniarski

Usługi kamieniarskie
ul. Olkuska 6 lok. 1, 85-876 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Siedzibą Czepnik Sławomir Zakład Kamieniarski jest Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Usługi kamieniarskie.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 661 390... lub napisz wiadomość e-mail na adres czepnik.s@wp.pl
Adres wykonywania działalności przez Czepnik Sławomir Zakład Kamieniarski to ul. Olkuska 6 lok. 1, 85-876 Bydgoszcz. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Czepnik Sławomir Zakład Kamieniarski.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
P
Piotr
Firma godna polecenia. Miła obsługa z życzliwym podejściem do klienta. Moje zamówienie zrealizowano solidnie, fachowo i to nawet przed zdeklarowanym terminem.
H
Henryk
Super firma. Extra robota, konkurencyjne ceny. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.