"Dar" Dmytro Rubashko

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
ul. Orna 138A, 85-356 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Dar" Dmytro Rubashko jest Metalizowanie i powlekanie tworzyw. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: 8628766d@gmail.com możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z "Dar" Dmytro Rubashko kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 85-356 Bydgoszcz ul. Orna 138A.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Dar" Dmytro Rubashko znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.