Maximus PUH Marek Kuro

Całodobowy transport samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych

Pomoc drogowa
ul. Siedlecka 8/2, 85-403 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Maximus PUH Marek Kuro

Informacje

Opis działalności
Maximus to firma z siedzibą w Bydgoszczy, działająca przede wszystkim na terenie miasta i jego okolic. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marek Kuro, zajmuje się pomocą drogową. Przez całą dobę reaguje na wezwania do stłuczek, wypadków i awarii. Służy zarówno holowaniem, jak i serwisem aut.
Produkty i usługi
Wypadki, stłuczki, awarie mechaniczne i pęknięte opony mogą się zdarzyć o każdej porze dnia i nocy. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest telefon do firmy Maximus, która w Bydgoszczy i jej okolicach zajmuje się pomocą drogową. Lawety przedsiębiorstwa szybko docierają na wskazane miejsce i pracownicy firmy udzielają kompleksowej pomocy w przystępnych cenach. Oferta obejmuje:
-wyciąganie samochodów z rowów,
-dowóz paliwa,
-otwieranie zatrzaśniętych drzwi w samochodach,
-awaryjne odpalanie samochodów,
-holowanie pojazdów.

Maximus przewozi zarówno uszkodzone, jak i sprawne samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz autobusy, autokary, motocykle i maszyny budowlane, a także rolnicze. Na lawetach o dużym udźwigu przewożone są też różne konstrukcje, w tym kioski.

Firma służy również serwisem na miejscu wypadku albo awarii. Mechanicy usuwają niewielkie usterki mechaniczne oraz wymieniają uszkodzone koła. Mają do dyspozycji odpowiednie narzędzia i zapas części zamiennych.

Dodatkowe informacje o ofercie firmy Maximus można uzyskać pod podanym numerem telefonu. Ponadto warto wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Marek
Jestem zadowolony z pomocy drogowej udzielonej przez firmę Maximus. Zleciłem im transport niesprawnej ciężarówki na parking oddalony o kilkadziesiąt kilometrów. Mają odpowiednie lawety do takiego zadania, więc całkiem sprawnie odholowali mój pojazd na miejsce.
B
Bogusss
Stłuczka to nic przyjemnego, ale przynajmniej po zdarzeniu trafiłem na kompetentnych pracowników pomocy drogowej. Firma Maximus przyjechała lawetą na miejsce po 20 minutach i udzieliła kompleksowego wsparcia. Auta nie udało się uruchomić, więc załadowali je na lawetę i przewieźli do mechanika. Sprawność całej akcji i jej koszt oceniam na 5.

Słowa kluczowe