Starck’s Food Polska Sp. z o.o.

Producent wegańskiego majonezu i innych sosów

Sklepy spożywcze
ul. Startowa 5, 85-744 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Starck’s Food Polska Sp. z o.o.
ul. Startowa 5, 85-744 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
NIP
9532698230
Telefon
Starck’s Food Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Starck’s Food Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz
Starck’s Food Polska z siedzibą w Bydgoszczy zajmujemy się produkcją wyjątkowego majonezu wegańskiego, a także innych sosów idealnych do burgerów czy sałatek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą rodzinną, w której staramy się realizować swoje pasje kulinarne do łączenia tradycyjnych smaków ze współczesnymi trendami w żywieniu. Chcemy troszczyć się też o środowisko, zdrowie oraz dobrostan zwierząt. W swoich produktach wykorzystujemy jedynie surowce roślinne z upraw ekologicznych, dbając też o ograniczenie ilości alergenów.

W naszej podstawowej ofercie klienci mogą znaleźć między innymi:
- Roślinny majonez bez jajek Cremajo 40% lub 20% tłuszczu,
- Cremajo Curry,
- Cremajo Czosnek,
- Cremajo Salsa,
- Cremajo Hot Chilli.

Sosy majonezowe dostępne są w opakowaniach 270 g, 160 g oraz pojemnikach 2,5 kg, które przeznaczone są przede wszystkim dla branży gastronomicznej.

W przeciwieństwie do tradycyjnych majonezów nasze produkty nie zwierają jajek, glutenu i laktozy. Charakteryzują się obniżoną zawartością tłuszczu i cukru, a tym samym niską kalorycznością. Są przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych surowców pochodzenia roślinnego, bez użycia sztucznych substancji konserwujących.

Co najważniejsze, doskonale smakują i idealnie komponują się z wieloma daniami, w tym sałatkami, burgerami itp.

Nasze wyroby dostępne są w sklepach internetowych oraz wybranych sklepach stacjonarnych, w tym wszystkich sklepach sieci Auchan i Carrefour.

Po więcej zapraszamy na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Starck’s Food Polska Sp. z o.o. z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń