Dokumentacja Elżbieta Maśtakowska

Tworzymy światowe standardy archiwizacyjne

Archiwa i archiwizacja danych
ul. Swobodna 11, 85-790 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dokumentacja Elżbieta Maśtakowska
ul. Swobodna 11, 85-790 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
NIP
9531516391
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
523708710
dokumentacje.en@vp.pl
692496944
Dokumentacja Elżbieta Maśtakowska

Informacje

Opis działalności firmy Dokumentacja Elżbieta Maśtakowska w Bydgoszcz
W Firmie Dokumentacja zajmujemy się świadczeniem usług archiwizacyjnych już od 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, a założycielką jest Elżbieta Maśtakowska. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Dokumentacja działamy już od półtorej dekady. Oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi archiwizacyjne. Wykonywane przez naszą firmę działania zgodne są z obowiązującymi światowymi standardami archiwizacyjnymi.

W zakres naszych usług wchodzą:
- archiwizacja dokumentów,
- brakowanie dokumentów,
- skanowanie dokumentów,
- projekty instrukcji kancelaryjnych,
- projekty instrukcji archiwalnej,
- projekty jednolitego rzeczowego wykazu akt.

Zapewniamy nadzór nad składnicami akt, oferujemy przechowywanie dokumentów. Do współpracy zapraszamy zarówno firmy, przedsiębiorstwa jak i instytucje, a także każdego, kto posiada prowadzoną dokumentację wymagającą archiwizacji.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej. Mogą tam Państwo znaleźć więcej szczegółowych informacji dotyczących oferty.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami.
Zasięg działania
Firma Dokumentacja Elżbieta Maśtakowska z lokalizacji: Bydgoszcz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Aktualności

akta

20.11.2023

Naszą główną usługą jest przygotowanie dokumentacji archiwalnej, która wymaga przekazania do Archiwum Państwowego. Są to wytyczne, które reguluje prawo. Obejmuje ono zagadnienia sposobu i czasu przechowywania dokumentacji zawierającej dane wrażliwe czy inne poufne informacje. Aby jednak akta i inne dokumenty mogły trafić do archiwum, muszą one zostać odpowiednio uporządkowane i być kompletne.

dokumentacja

28.09.2023

Jedną z naszych usług jest tworzenie projektów instrukcji kancelaryjnych, instrukcji archiwalnej oraz jednolitego rzeczowego wykazu akt. Oznacza to, że planujemy w jak sposób dokumenty mają być przechowywane, gdzie mają się znajdować oraz wykonujemy ich spis, aby móc łatwo znaleźć to, czego się szuka. Usługi te wykonujemy w ramach powstawania nowych archiwów oraz aktualizacji czy modernizacji już istniejących.

przechowywanie dokumentów

02.07.2023

Czy wiesz, że są dokumenty, które należy przechowywać 5, 10, 15 lat a nawet więcej? Aby nie zostały one zniszczone potrzebne jest im zapewnienie odpowiednich warunków. Takie dokumenty to między innymi akta osobowe, umowy, akty prawne i nie tylko.Jeżeli prowadzisz własne biuro czy jesteś zarządcą w jakiejś instytucji koniecznie rozważ podjęcie z nami współpracy!

akta

28.05.2023

Zapewniamy nadzór nad składnicami akt. Nadzorujemy między innymi wydawanie i kompletowanie dokumentów. Z naszych usług archiwizacyjnych korzystają podmioty prywatne oraz publiczne. Ze swojej strony zapewniamy przede wszystkim fachową obsługę, bezpieczeństwo i rzetelność.Chcesz poznać całą naszą ofertę? Zadzwoń do nas!

niszczenie dokumentów

30.03.2023

Jedną z naszych usług jest porządkowanie dokumentów oraz ich niszczenie. Wszelkie dokumenty, które zawierają dane wrażliwe, takie jak dane osobowe, adresowe i telefoniczne powinny zostać trwale zniszczone, aby nie narażać się na ryzyko ich wykorzystania w niewłaściwym celu. Tym bardziej należy niszczyć dokumenty zawierające numery kont czy hasła.Jako firma zapewniamy poufność i bezpieczeństwo!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Maria
polecam,profesjonalna obsługa jak i podejście do klienta