"Tim" Przedsiębiorstwo Handlowe Hurtownia Zabawek

Hurtownie zabawek
ul. Szajnochy 3, 85-738 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
NIP
5540091902

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Hurtownie zabawek. "Tim" Przedsiębiorstwo Handlowe Hurtownia Zabawek ma swoją siedzibę w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim.
Adres wykonywania działalności przez "Tim" Przedsiębiorstwo Handlowe Hurtownia Zabawek to ul. Szajnochy 3, 85-738 Bydgoszcz. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Tim" Przedsiębiorstwo Handlowe Hurtownia Zabawek.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.