Waldemar Rynkowski

Budowa Twojego wymarzonego domu

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Ugory 27B/54, 85-132 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Waldemar Rynkowski

Informacje

Opis działalności
Firma budowlana Waldemara Rynkowskiego mieści się w Bydgoszczy. Zapewnia obsługę inwestycji prowadzonych w odległości 20-30 kilometrów od miasta. Oferuje pomoc we wznoszeniu budynków oraz wykańczaniu ich wnętrz.
Produkty i usługi
Budowa domu jest inwestycją na lata. To złożony, wieloetapowy proces wymagający odpowiedniego zaplanowania. Równie ważny jest wybór właściwego wykonawcy. Fachową pomoc w budowie domu od podstaw zapewnia bydgoska firma Waldemara Rynkowskiego. Ofertę kieruje do inwestorów, którym zależy na precyzyjnej i terminowej realizacji stanów surowych oraz pozostałych etapów wznoszenia budynków mieszkalnych.

Precyzyjnie i sprawnie wykonuje roboty murarskie praz inne prace związane ze wznoszeniem budynków. Dokłada wszelkich starań, by wszystkie z nich były wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Tworzy solidne konstrukcje, które będą Państwu służyć przez długie lata. Zapewnia również fachowe wykonanie elewacji budynków. Wykonuje je w sposób gwarantujący ich estetyczną wygląd oraz odporność na działanie czynników atmosferyczny. Gwarantuje także profesjonalne wykonanie docieplenia, które ograniczy straty ciepła zimą i zapewni optymalną ochronę przed nagrzewaniem się ścian w okresie letnim.

Firma Waldemara Rynkowskiego prowadzi również działalność w zakresie remontowania i wykańczania wnętrz. Wykonuje prace, takie jak między innymi:
- adaptacja poddaszy,
- układanie glazury,
- montaż sufitów podwieszanych,
- szpachlowanie,
- stawianie ścianek działowych,
- układanie terakoty.

Zapewnia też pomoc w wykonywaniu zabudów z płyt gipsowo-kartonowych. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się telefonicznie z właścicielem firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń