Kada-Bis

Budujemy instalacje wodno-kanalizacyjne i ciepłownicze

Wodociągi i kanalizacja
ul. Wydmy 3, 85-188 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kada-Bis

Informacje

Opis działalności
W Kada-Bis zajmujemy się wykonywaniem prac budowlanych związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i ciepłowniczymi od 2003 roku. Naszym założycielem jest Adam Kaniewski, a siedziba znajduje się w Bydgoszczy.
Produkty i usługi
Nasza firma istnieje już od prawie dwóch dekad i przez ten czas stała się przedsiębiorstwem posiadającym powszechne zaufanie w pracach z zakresu budowy zewnętrznych instalacji sieci wodno-kanalizacyjnych i ciepłowniczych. Prowadzimy także roboty drogowe, ziemne i wyburzeniowe. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, a także najwyższej klasy sprzęt ciężki razem przyczyniają się do tego, że nasi Klienci po prostu często do nas wracają. Wiedzą bowiem, że dzięki użyciu przez naszą wykwalifikowaną kadrę zaawansowanej technologii zawsze wywiązujemy się z podjętych zleceń na czas i z przywiązaniem wielkiej wagi do szczegółów.

W Kada-Bis zatrudniamy aktualnie 47 wykwalifikowanych pracowników, posiadamy też różnego rodzaju sprzęt do robót budowlanych, taki jak koparki i koparko-ładowarki. Wśród wykonywanych przez nas prac są między innymi:

- prace ziemne,
- budowa wodociągu,
- roboty wyburzeniowe,
- usługi hydrauliczne,
- naprawa sieci kanalizacyjnej,
- usługi przy użyciu sprzętu ciężkiego.

W celu uzyskania szczegółów prezentowanej przez nas oferty, zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń