Kada-Bis Sp. z o.o.

Budujemy instalacje wodno-kanalizacyjne i ciepłownicze.

Wodociągi i kanalizacja
ul. Wydmy 3, 85-188 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Kada-Bis Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Kada-Bis, której siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Działamy na rynku już od 2003 roku i zajmujemy się świadczeniem usług związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i ciepłowniczymi. Założycielem jest Adam Kaniewski.
Produkty i usługi
Istniejemy w branży od niemalże dwóch dekad. Przez ten czas zdołaliśmy stać się przedsiębiorstwem, które posiada powszechne zaufanie w pracach z zakresu budowy instalacji sieci wodnych i kanalizacyjnych, a także ciepłowniczych. Dodatkowo przeprowadzamy roboty drogowe, ziemne i wyburzeniowe.

Zatrudniamy pracowników, którzy posiadają spore doświadczenie zawodowe, dzięki czemu mogą umiejętnie wykonać wszystkie powierzone im zlecenia. Dysponujemy także profesjonalnym sprzętem i nowoczesnymi maszynami budowlanymi. Zapewnia to, że nasi Klienci po prostu wracają.

Wśród wykonywanych prac są między innymi:
- prace ziemne,
- budowa wodociągów,
- usługi hydrauliczne,
- roboty wyburzeniowe,
- naprawa sieci kanalizacyjnej,
- usługi przy użyciu sprzętu ciężkiego.

W Kada-Bis zatrudniamy aktualnie 47 wykwalifikowanych pracowników, posiadamy też różnego rodzaju sprzęt do robót budowlanych, taki jak koparki i koparko-ładowarki. Możemy umiejętnie przeprowadzać wszystkie prace ziemne, a także roboty drogowe. Zależy nam głównie na Państwa zadowoleniu.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Kada-Bis z Bydgoszczy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Grzegorz
Tworzone przez nich instalacje wodno-kanalizacyjne nie pozostawiają wiele do życzenia. Pracują tam naprawdę wykwalifikowani hydraulicy.