Kp Stolarstwo Krzysztof Przybysz

Meble tapicerowane i meble na wymiar

ul. Wyrzyska 24, 85-441 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
609 350 227
Adres korespondencyjny
ul. Wyrzyska 24, 85-441 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Krzysztof Przybysz to właściciel firmy Kp Stolarstwo, która istnieje od 2012 i zlokalizowana jest w Bydgoszczy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność oferuje wykonanie nietypowych mebli na zamówienie.
Produkty i usługi
Pasjonujemy się meblarstwem. Naszym zadaniem jest stworzyć wyjątkowe meble na zamówienie Klienta oraz służyć fachową, profesjonalną radą. Wykonujemy między innymi stoły, krzesła, komody, kuchnie ławy,łóżka czy sofy.

Tworzymy meble wyjątkowe. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Wszystkie nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania. Niejednokrotnie Klienci zlecają nam wykonanie repliki z litego drewna lub płyt okleinowych. Tworzymy w różnych stylach, od klasycznego po nowoczesny.

Wykonujemy meble takie jak:
- kuchnie,
- komody,
- stoły,
- krzesła,
- ławy,
- łóżka,
- sofy,
- kredensy,
- szafy.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług na zamówienie do hoteli, pensjonatów, restauracji i innych obiektów. Naszym celem jest satysfakcja Klienta. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kp Stolarstwo, która zlokalizowana jest w Bydgoszczy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń