Lapis Artur Kamiński

Projektowanie dróg oraz infrastruktury drogowej

Biura projektowe
ul. Wyzwolenia 114/39, 85-790 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Lapis Artur Kamiński

Informacje

Opis działalności
Firma Lapis mieści się w Bydgoszczy. Zajmujemy się projektowaniem dróg oraz infrastruktury drogowej.
Produkty i usługi
Nasze biuro projektowe to kompleksowe przygotowywanie dokumentacji projektowych w zakresie infrastruktury drogowej, sprawowanie nadzoru inwestorskiego oraz projektowanie dróg. Jesteśmy obecni w na rynku już od pięciu lat, nieustannie rozwijając się i systematycznie poszerzając nasze kompetencje. Przez cały czas istnienia zdobyliśmy zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, które wraz z bogatym doświadczeniem pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:
- projekty zagospodarowania terenu,
- oceny stanu technicznego dróg oraz przepustów,
- pomiary w terenie,
- kosztorysy ofertowe,
- kosztorysy inwestorskie.

Zajmujemy się również uzyskiwaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, pozwoleń i decyzji takich jak: pozwolenia wodnoprawne, decyzje o lokalizacji zjazdu czy decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach, czy zgłoszenia ogólnobudowlane. Współpracujemy z geodetami, geologami oraz projektantami branżowymi.

Wykonujemy także projekty stałej oraz tymczasowej organizacji ruchu, a także inwentaryzację elementów pasa drogowego. W tej dziedzinie uzyskujemy również opinie i uzgodnienia, a także zatwierdzenia projektu. Wykonywany przez nas nadzór inwestycyjny obejmuje zarówno inwestorów publicznych, jak i prywatnych.

Nasza kadra to zespół doświadczonych inżynierów, którzy dzięki swojej obszernej wiedzy oraz umiejętnością technicznym i znakomitej wyobraźni przestrzennej są w stanie wywiązać się perfekcyjnie z każdego powierzonego im zadania. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Klient
Bardzo rzetelna firma, wszystko jest zgodnie z wytycznymi i na czas. Projekty są wykonane skrupulatnie