Sk-Work Sp. z o.o.

Znajdziemy najlepszych pracowników do Twojej firmy.

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
795 498 765
Adres korespondencyjny
ul. Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Sk-Work to agencja zatrudnienia. Swoją siedzibę mamy w Bydgoszczy. Specjalizujemy się w poszukiwaniu wyspecjalizowanych pracowników.
Produkty i usługi
W Sk-Work zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników. Głównie poszukujemy robotników ze wschodu. Naszą ofertę kierujemy do firm i przedsiębiorstw.

Leasing pracowniczy to dobra forma zatrudnienia dla firm, które chcą mieć gwarancje zatrudnienia. Jest to także duża oszczędność czasu, ponieważ to my zajmujemy się poszukiwaniem odpowiednich kandydatów. Kolejnym plusem jest odciążenie działu kadr i płac, które nie muszą szukać dodatkowych pracowników. Jest to także bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które poszukują pracowników tymczasowych na krótsze terminy prac.

Poszukujemy pracowników na różne stanowiska. Zawsze staramy się połączyć kandydatów do pracy z pracodawcami, którzy mają podobne cele. Dajmy zatrudnienie wielu osobą.

Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami rekrutacyjnymi. Każdy potencjalny pracownik przechodzi odpowiednią rozmowę rekrutacyjną. Zapewniamy uczciwe warunki współpracy. Pracownikom zagranicznym pomagamy załatwić wszelkie niezbędne dokumenty i wymagane formalności.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości. Poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Jesteśmy profesjonalni i do każdego projektu rekrutacyjnego podchodzimy z dużym zaangażowaniem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku oraz do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń