EM-Tech sp. z o.o.

Specjalistyczne usługi transportowe

Transport samochodowy
ul. Bukowa 10b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
EM-Tech sp. z o.o.
ul. Bukowa 10b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Telefon
EM-Tech sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy EM-Tech sp. z o.o. w Toruń
W EM-Tech wykorzystujemy nasze doświadczenie, do wykonywania na najwyższym poziomie, najtrudniejszych zadań. Zapewniamy Państwu osiągnięcia małych i dużych celów, w dogodnym dla Państwa czasie, w elastycznych przedziałach cenowych. Nasza siedziba znajduje się w Toruniu, ale działamy na terenie całej Polski.
Produkty i usługi
W EM-Tech podejmujemy się przewożenia różnych ładunków. Nasi doświadczeni kierowcy odpowiadają za terminowe i bezpieczne realizowanie usług transportowych. Mają do swojej dyspozycji rozbudowaną flotę pojazdów, w tym 14 ciągników siodłowych ,32 specjalistyczne naczepy, 4 wywrotki i cysterny do przewozu pylnych artykułów spożywczych. Naczepy używane przez nas to konstrukcje skrzyniowe, samowyładowcze, z dłużycami, oplandekowane, z HDS, a także z najazdami dla pojazdów o masie do 45 ton.
Do tego dochodzą dźwigi i maszyny budowlane, w tym koparki i koparkoładowarki. Z pomocą naczep i innych pojazdów obsługujemy takie zlecenia jak:
-transport materiałów budowlanych,
-transport materiałów sypkich,
-transport kruszyw.

Ponadto na naczepach przewozimy maszyny budowlane, urządzenia i całe linie produkcyjne, a także elementy używane podczas prac budowlanych. Mogą to być płyty betonowe, konstrukcje hal oraz konstrukcje masztów, kominów, słupów energetycznych i elektrowni wiatrowych. Wszystkie te obiekty oraz silosy i zbiorniki są przez nas montowane i demontowane za pomocą dźwigów, z których największy może podnieść nawet 250 ton ładunku. Służymy też ustawianiem kontenerów, wodowaniem jednostek pływających i podnoszeniem pojazdów, które ucierpiały w wypadkach drogowych.

Nasz park maszynowy umożliwia nam także prowadzenie prac ziemnych, w tym kopanie pod fundamenty i instalacje, wykonywanie oczek wodnych i niwelowanie terenu. Możemy też burzyć konstrukcje inżynieryjne i budynki.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż kruszyw betonowych i ceglanych w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług. Więcej informacji o oferowanych przez nas usługach umieściliśmy na stronie internetowej EM-Tech.
Zasięg działania
Firma EM-Tech sp. z o.o. z lokalizacji: Toruń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
Z
M
ziomal z mokotowa
wypasiona firmaaaaa!!!!!!

Słowa kluczowe

hds,