Kancelaria Prawna Profilegal Skuczyński i Wspólnicy sp.k.

Radca prawny dla Ciebie

Radcy prawni
ul. Kościuszki 71/206, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(7 opinii) napisz opinię
Kancelaria Prawna Profilegal Skuczyński i Wspólnicy sp.k.
ul. Kościuszki 71/206, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
NIP
8792675946
Telefon
Kancelaria Prawna Profilegal Skuczyński i Wspólnicy sp.k.

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Prawna Profilegal Skuczyński i Wspólnicy sp.k. w Toruń
Kancelaria PROFILEGAL mieści się w Toruniu, na terenie województwa kujawsko- pomorskiego. Świadczymy kompleksowe usługi prawnicze. Funkcjonujemy w branży od 2011 roku.
Produkty i usługi
Nasza kancelaria prawna to zespół doświadczonych adwokatów oraz radców prawnych. Jesteśmy obecni w branży od ponad ośmiu lat, w których trakcie udało nam się zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Świadczymy nasze usługi w następujących kategoriach:

- prawo farmaceutyczne,
- projekty infrastrukturalne,
- windykacja należności,
- własność intelektualna,
- prawo spadkowe.

Nasze specjalizacje to również prawo karne, prawo spółek, prawo rodzinne czy prawo cywilne. Oferujemy usługi związane z dochodzeniem odszkodowań oraz zajmujemy się sprawami rozwodowymi. Obszar naszej działalności obejmuje również sferę bankowości i finansów, prawa energetycznego oraz ochrony środowiska.

Prowadzimy sprawy i wspieramy prawnie klientów także w pracy ze środkami masowego przekazu i telekomunikacji, przy nieruchomościach i inwestycjach budowlanych oraz prawie zamówień publicznych. Świadczymy też usługi w zakresie papierów wartościowych oraz rynków kapitałowych. Rozwiązujemy spory, uczestniczymy w procesach sądowych i arbitrażowych.

Zatrudnieni u nas adwokaci oraz radcy prawni to osoby wykształcone, które poprzez wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rzetelność, dokładność oraz całkowite zaangażowanie w sprawę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Prawna Profilegal Skuczyński i Wspólnicy sp.k. z lokalizacji: Toruń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
K
Kabehul88
Jestem zadowolona ze współpracy. Tamtejsi prawnicy posiadają obszerną wiedzę w zakresie prawa rodzinnego, co było dla mnie bardzo pomocne.
J
Jgyla
Świetna kancelaria, która zapewnia kompleksową obsługę w szerokim zakresie prawa. Można im zaufać.
L
LecukalUc
Bardzo solidna kancelaria prawna. Polecam każdemu kto szuka dobrych radców i adwokatów.
J
Jfora779
Pracują tam najbardziej kompetentni adwokaci i radcy prawni. Prowadzę firmę i czasami potrzebuję fachowej pomocy, a oni mi ją zawsze zapewniają.
P
pepe
Skorzystałem z ich usług jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobra i profesjonalna pomoc prawna
M
mamakasi
Miałam problem ze spadkiem, ale z pomocą tych profesjonalistów szybko wszystko załatwiłam. Super obsługa.
Z
Zimova944
Polecam współpracę z tą kancelarią prawną. Zapewniają pomoc na najwyższym poziomie.

Słowa kluczowe