Pralnia Chemiczna

Pralnie i farbiarnie
ul. Rydygiera 43, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(56) 645 86 99
Adres korespondencyjny
ul. Rydygiera 43, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Pralnia chemiczna, którą prowadzimy istnieje na rynku od 1996 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Toruniu. Głównym profilem naszej działalności jest pranie odzieży i różnych tekstyliów. 23-letnie doświadczenie sprawiło, iż poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.
Produkty i usługi
Zakres naszych obowiązków obejmuje pranie odzieży roboczej, pranie pościeli, pranie kołder, czyszczenie futer, czyszczenie odzieży skórzanej, czyszczenie sukien ślubnych, czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin, a także pranie obrusów i pranie koców. Ponadto zajmujemy się praniem obrusów dla firm gastronomicznych, czyszczeniem płaszczy, a także praniem zasłon i firan.

Dodatkowo specjalizujemy się w maglowaniu i prasowaniu tekstyliów. Używamy wysokiej jakości środków czyszczących, które poradzą sobie z usunięciem najtrudniejszych zabrudzeń. Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Specjalizujemy się zarówno w praniu chemicznym, jak i wodnym.

Stosujemy metodę IBW - Idro Bio Wash, która polega na praniu wodnym skór i materiałów, które standardowo nie są przeznaczone do czyszczenia w wodzie. Opierasię ona na technologii, którą można zastosować do każdego rodzaju tkaniny. Wykorzystujemy do nich najczęściej pralnico-wirówki, a także suszarki.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń