"OKO" Zakład Optyczny

Optycy
ul. Wybickiego 43B, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Optycy to branża, w której "OKO" Zakład Optyczny prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Toruń w województwie kujawsko-pomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 725 004... lub mailową: okozo@interia.pl
Adres wykonywania działalności przez "OKO" Zakład Optyczny to ul. Wybickiego 43B, 87-100 Toruń. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "OKO" Zakład Optyczny, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
D
G
D. Grabowska
Bardzo przyjazny Zakład optyczny. Fachowa obsługa, rzetelne doradztwo, indywidualne podejście do klienta. Bardzo atrakcyjne ceny. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.