Stanisław Jurkowski Prywatny gabinet ortopedyczny

Konsultacje ortopedyczne

Ortopedzi
ul. Łąkowa 3, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
(16 opinii) napisz opinię
Stanisław Jurkowski Prywatny gabinet ortopedyczny
ul. Łąkowa 3, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
NIP
8881748813
Telefon
Stanisław Jurkowski Prywatny gabinet ortopedyczny

Informacje

Opis działalności firmy Stanisław Jurkowski Prywatny gabinet ortopedyczny w Włocławek
Nazywam się Stanisław Jurkowski i jestem lekarzem ortopedą. Od 1998 roku prowadzę własny gabinet lekarski. Znajduje się on we Włocławku, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Produkty i usługi
Jako lekarz ortopeda prowadzę konsultacje specjalistyczne, na których zajmuję się diagnozowaniem oraz leczeniem zachowawczym i ambulatoryjnym. Moja specjalizacja umożliwia mi pomaganie pacjentom z problemami i schorzeniami układu kostno-stawowego.

Leczę między innymi:
- zmiany zapalne,
- zespoły bólowe,
- złamania,
- zwichnięcia,
- stłuczenia,
- skręcenia,
- urazy łękotki,
- uszkodzenie wiązadeł,
- urazy stawów łokciowych,
- urazy sportowe.

Wykonuję również diagnostykę, która obejmuje przeprowadzenie badań USG w moim gabinecie. Mogę wykonać USG kolana i bioder. Stosuję także nakłucia stawów.

Prowadzę operacje i zabiegi. Moja oferta w tym zakresie to:
- wszczepienie endoprotezy biodrowej,
- kriolezja,
- artroskopia,
- leczenie osoczem bogatopłytkowym,
- wiskosuplementacja,
- kwas hialuronowy,
- leczenie zimnem.

Stosuję też leczenie PRP, czyli inaczej podawanie osocza bogatopłytkowego. Stosuje się je podczas leczenia przeciążeń narządu ruchu. Czynnik wzrostu to naturalne białko, które pomaga w naprawie tkanek. Osocze podawane jest miejscowo w obszarze schorzenia.

W gabinecie stosuję także krioablację, czyli leczenie zimnem.

Aby umówić się na wizytę w moim gabinecie we Włocławku, należy skorzystać z podanego numeru telefonu. Zapraszam - lekarz ortopeda Stanisław Jurkowski.
Zasięg działania
Firma Stanisław Jurkowski Prywatny gabinet ortopedyczny z lokalizacji: Włocławek świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Aktualności

lekarz ortopeda

31.01.2024

W dzisiejszym poście chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę lekarza ortopedy z Włocławka, Stanisława Jurkowskiego. Specjalista ten posiada doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu kostno-stawowego. W gabinecie dr Jurkowskiego można skorzystać z szerokiej gamy usług, takich jak konsultacje ortopedyczne, diagnostyka obrazowa, zabiegi operacyjne czy rehabilitacja, dzięki czemu każdy pacjent może znaleźć pomoc w rozwiązaniu swoich problemów zdrowotnych. Jeśli macie Państwo pytania, można się kontaktować.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(16 opinii) napisz opinię
M
Marek
No cóż, żadnego negatywnego komentarza. Trochę dziwne.
Z
Zdziwiona
Hmm od kilku lat starałam się o operację haluksów ustalając wizytę u ortopedy przez PZU aż tu nagle dzwoni pani i powiadamia mnie, że niebawem mam wstawić się na Planowaną operację i,,Tyle, że sprawdziłam swoje zapiski i żadnej ustalonej daty zwłaszcza operacji na haluksy i na dodatek u dr Stanisława Jurkowskiego tam nie mam.Co tu jest grane?! Od pani dzwoniącej do mnie niewiele się dowiedziałam a właściwie to nic tylko podała, że powinnam mieć wykonane badanie na gronkowca. Czyżby obawa? przed gronkowcem? I żeby nie było ale to bardzo miłe, że , , dbacie'' o pacjentów.
B
Borys
Bardzo dobry lekarz. Skutecznie mi pomógł. Będę dalej polecać!
A
Arkadiusz
Dokładne badanie i trafna diagnoza. Szybka i skuteczna pomoc. Polecam tego ortopedę.
Ł
Łukasz
Ten człowiek ma świetne podejście do pacjenta. Wszystko pomału tłumaczy i argumentuje wybraną metodę leczenia. Mi udało się tutaj wyleczyć problemy ze stawem łokciowym.
M
Magdalena
Lekarz zastosował u mnie wiskosuplementację. Kwas bardzo pomógł mi w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Dzięki płynom moje stawy zaczęły znowu prawidłowo pracować.
T
Tymon
Miałem uraz kolana, a jako sportowiec musiałem szybko wyleczyć kontuzję. Polecam tutaj lekarza Stanisława Jurkowskiego, który jest świetnym specjalistą. Na miejscu wykonał potrzebne badania oraz zaplanował leczenie, które przyniosło pozytywne skutki.
K
Kamila
Lekarz Jurkowski podawał mi osocze bogatopłytkowe. Bóle ustąpiły po jakimś czasie i jestem bardzo zadowolona ze sposobu leczenia, które dla mnie wybrał.
W
Wojciech
Właśnie ten lekarz prowadził moją operację wszczepienia endoprotezy. Wszystko poszło dobrze i nie było żadnych komplikacji. Ogromne wsparcie otrzymałem także już po leczeniu operacyjnym. Dzięki porządnej opiece medycznej szybciej wróciłem do wykonywania czynności fizycznych.
J
Joanna
Lekarz Stanisław Jurkowski to świetny człowiek i bardzo dobry specjalista! Zapisał mnie na zabieg krioablacji, który przyniósł mi naprawdę zadowalające efekty. Przyczyna migotania przedsionków całkowicie ustąpiła!
K
Klara
Polecam tego ortopedę. Dzięki niemu mogę normalnie chodzić. Udało mu się wyleczyć moje kolano.
I
Iza
Leczę u pana doktora reumatoidalne zapalenie stawów. Czuję teraz dużą ulgę.
B
Bogusz
Wymiana stawu biodrowego dzięki temu lekarzowi przeszła bardzo dobrze. Byłem odpowiednio przygotowany do zabiegu.
K
Kinga
Złamałam poważenie rękę. Chciałam, żeby zajął się tym doświadczony ortopeda. Ten lekarz idealnie nastawił ją z powrotem.
B
bravobravo
Świetnie poradził sobie z moimi zmianami zwyrodnieniowymi kolana. Obyło się bez operacji, gdyż leczenie okazało się skuteczne.
F
Fabian
Bardzo dobrze mi się współpracuje z tym lekarzem. Jestem czynnym sportowcem i często zdarzają mi się urazy. Dlatego ważne jest, bym miał zaufanego ortopedę. Ten dokładnie taki jest.