"Slawtom" Pracownia Szat Liturgicznych

Produkcja i sprzedaż szat liturgicznych, sztandarów, chorągwi.

Dewocjonalia
ul. Brzeska 18, 87-810 Włocławek kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(54) 411 50 02
508385056
544115002
pracowniaslawtom@interia.pl
Adres korespondencyjny
ul. Brzeska 18, 87-810 Włocławek kujawsko-pomorskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Produkcja i sprzedaż szat liturgicznych, sztandarów, chorągwi. Zapraszamy do kontaktu!
Produkty i usługi
1 stycznia 1995 roku, podjąłem decyzję o zarejestrowaniu własnej działalności gospodarczej pod nazwą Pracownia Szat Liturgicznych SlawTom.

Przygoda moja z produkcją szat liturgicznych, zaczęła się dawno temu, w parafii Wierzbno, dekanat oławski, archidiecezja wrocławska. Przebywając w parafii św. Mikołaja, wykonałem tam swój pierwszy ornat z wykorzystaniem haftowanych pasów, ze starych ornatów. Działo się to za czasów, kiedy proboszczem był P.T. ks. Antoni Akińcza, któremu bardzo dziękuję za stworzenie mi takiej możliwości. Ornat był tak profesjonalnie wykonany, że Ksiądz Proboszcz, poprosił abym uratował od zniszczeniajeszcze inne szaty liturgiczne. Tak się stało i właśnie wtedy narodził się pomysł, a raczej otrzymałem swoje „powołanie” do tego, co robię już do dwudziestu lat.

Wiele wydarzyło się w tym czasie, ale najistotniejszym wydarzeniem w naszej historii jest wykonanie ornat dla Papierz Jana Pawła II – naszego Wielkiego Świętego Polaka.

Ojciec Święty celebrował mszę świętą w ornacie uszytym w naszej pracowni, 10 czerwca 1999 roku w Siedlcach, podczas beatyfikacji Męczenników Siedleckich. DOTKNĘLIŚMY NIEBA...

I tak aż do dziś, dzień za dniem tworzymy nasze małe dzieła dla Boga, Kościoła i Ludzi … takie nasze powołanie … jestem pewien, że jest to nasz powołanie, gdyż nigdy nie ulegliśmy komercji, nigdy nie tworzyliśmy masowo. Każda rzecz, która powstaje w Pracowni SlawTom, tworzona jest indywidualnie, z największym namaszczeniem i wiarą w to, iż godna jest użycia w trakcie Świętej Liturgii.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim naszym Przyjaciołom i Klientom, za obdarzenie nas Waszym zaufaniem, którego przejawem jest korzystanie z naszych usług, dzięki czemu ciągle mamy stawiane nowe wyzwania, które staramy się spełniać najlepiej jak potrafimy.
Marki i specjalizacje
- Ornat z wizerunkiem świętego Jana Pawła II.
- Ornat z wizerunkiem św. i bł.
- Ornat maryjny,
- Ornat biały,
- Ornat złoty,
- Ornat zielony,
- Ornat czerwony,
- Ornat fioletowy,
- Kapa,
- Dalmatyka,
- Stuła / Stuły,
- Komża kapłańska,
- Alby komunijne,
- Wianki komunijne,
- Pamiątki haftowane,
- Poduszki procesyjne.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń