Artykuły bhp,sprzęt bhp Juwer Wysokiej jakości odzież ochronna i robocza

Wysokiej jakości odzież ochronna i robocza

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Toruńska 222, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 7:00 - 16:00
Wtorek 7:00 - 16:00
Środa 7:00 - 16:00
Czwartek 7:00 - 16:00
Piątek 7:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Artykuły bhp,sprzęt bhp Juwer Wysokiej jakości odzież ochronna i robocza
ul. Toruńska 222, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
NIP
8883144321
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Toruńska 222, 87-816 Włocławek brama nr 1 ANWIL SA
794374192
Artykuły bhp,sprzęt bhp Juwer Wysokiej jakości odzież ochronna i robocza

Informacje

Opis działalności firmy Artykuły bhp,sprzęt bhp Juwer Wysokiej jakości odzież ochronna i robocza w Włocławek
Juwer to hurtownia BHP, która znajduje się we Włocławku, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Osobą decyzyjną jest Weronika Michalska.
Produkty i usługi
W ofercie znajduje się między innymi odzież ochronna, wykonana z wysokiej jakości materiału. Ma ona za zadanie ochraniać pracownika przed ewentualnymi zagrożeniami. Najczęściej to niebezpieczeństwa termiczne, chemiczne, atmosferyczne czy też mechaniczne. W sprzedaży są także:

- buty robocze,
- odzież robocza z logo firmy,
- odzież robocza z nadrukiem,
- obuwie ochronne,
- chemia bhp.

Uzupełnieniem oferty są artykuły ze sprzętem przeciwpożarowym. Wśród nich wyróżnić można gaśnice, koce gaśnicze, a także agregaty gaśnicze. Zatrudnieni pracownicy to osoby wykwalifikowane, które chętnie doradzą w doborze najlepszych produktów. Firma do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidualny, ponieważ zależy jej, by wszystko zostało zrealizowane zgodnie z jego oczekiwaniami. Osoby zainteresowane Juwer zaprasza do skorzystania z oferty oraz do współpracy.
Zasięg działania
Firma Artykuły bhp,sprzęt bhp Juwer Wysokiej jakości odzież ochronna i robocza z lokalizacji: Włocławek świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
M
Maciej
Potrzebowałem do pracy butów roboczych. Niestety wszystkie po kilku miesiącach nie nadawały się już do użytku. Postanowiłem skorzystać z oferty tej hurtowni i bardzo miło się zaskoczyłem. Buty zrobione są z dobrego materiału, a w dodatku bardzo wygodne. Chodzę w nich już bardzo długo i cały czas wyglądają jak nowe.
K
Kamil
Jestem naprawdę zadowolony ze współpracy z tą hurtownią. Wykonali dla mojej firmy odzież roboczą z nadrukiem. Wszystko zostało zrealizowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Szczerze polecam.