Klimapomp Leszek Balsam

Serwis i instalacja klimatyzacji

Serwis i instalacja klimatyzacji
87-300 Gorczenica 93p, woj. kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Klimapomp Leszek Balsam
87-300 Gorczenica 93p, woj. kujawsko-pomorskie
NIP
8741320216
Telefon
Klimapomp Leszek Balsam

Informacje

Opis działalności firmy Klimapomp Leszek Balsam w Gorczenica
Klimapomp Leszek Balsam już od 2022 roku świadczy usługi w branży serwis i instalacja klimatyzacji. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w miejscowości Gorczenica w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
Firma KlimaPomp to ekspert w dziedzinie klimatyzacji i Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Nasza misja to dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, spełniając oczekiwania klientów w zakresie komfortu termicznego i ekologicznych źródeł energii.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania klimatyzacyjne. Pomagamy w doborze, zakupie, oraz montażu klimatyzatorów, tworząc systemy składające się z jednostki zewnętrznej i jednego lub wielu klimatyzatorów. Nasze urządzenia nie tylko obniżają temperaturę, ale również posiadają funkcję grzewczą, dostosowując się do zmieniających się warunków pogodowych.

Dbamy o długotrwałą efektywność naszych instalacji poprzez oferowanie profesjonalnego serwisu klimatyzacyjnego. Przeprowadzamy przeglądy techniczne, czyszczenie, oraz wymianę zużytych elementów, zapewniając, że Twoje klimatyzatory zawsze działają z pełną wydajnością.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Firma Klimapomp Leszek Balsam z lokalizacji: Gorczenica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, podkarpackie, pomorskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń