Hurtownia Kwiatów Emka Mirosław Ogrodowski

Bukiety na każdą okazję

Wyposażenie kwiaciarni
87-301 Szabda 95a kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hurtownia Kwiatów Emka Mirosław Ogrodowski

Informacje

Opis działalności
Hurtownia Kwiatów Emka, której właścicielem jest Mirosław Ogrodowski, działa na rynku od 2003 roku. Siedziba działalności znajduje się w Szabdzie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalnością zakładu są kompozycje kwiatowe.
Produkty i usługi
Kwiaty bez wątpienia są idealnym prezentem na każdą okazję. To doskonały upominek na ślub, urodziny, czy chrzciny, ale również miły gest bez okazji. Hurtownia Kwiatów Emka jest najlepszym specjalistą w dziedzinie florystyki. Od ponad 15 lat zajmuje się tworzeniem pięknych kompozycji z kwiatów ciętych. Firma dokłada wszelkich starań, aby spełnić nawet najmniejsze oczekiwania Klienta, a bukiety nieustannie zachwycały osoby obdarowywane. W ofercie znajdują się między innymi:

- bukiety ślubne,
- wiązanki pogrzebowe,
- bukiety urodzinowe,
- bukiety imieninowe,
- bukiety na walentynki
- bukiety na Dzień Babci i Dziadka.

Pracownia florystyczna bez problemu podejmie się również dekoracji kościoła, samochodu i sali weselnej. Kompozycje wykonywane są z pięknych i świeżych kwiatów takich jak róże, lilie, gerbery, anturium, frezje, irysy, storczyki oraz helikonie i gingery. Jako jedyna w regionie hurtownia posiada własną przechowalnię kwiatów, w której panuje stała temperatura, dzięki czemu rośliny dłużej zachowują świeżość. Kadra pracownicza składa się ze znakomitych osób, dla których praca jest ogromną pasją. Personel bez problemu podejmie się realizacji każdego wyzwania oraz pomoże w wyborze odpowiednich kwiatów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń