Indywidualne Treningi Piłkarskie Daniel Katerla

Trening piłki nożnej - indywidualne podejście do każdego ucznia

Ośrodki i kluby sportowo-rekreacyjne
ul. Nowoczesna 13, 86-005 Ciele kujawsko-pomorskie
(11 opinii) napisz opinię
Indywidualne Treningi Piłkarskie Daniel Katerla
ul. Nowoczesna 13, 86-005 Ciele kujawsko-pomorskie
NIP
9671319093
Telefon
Indywidualne Treningi Piłkarskie Daniel Katerla

Informacje

Opis działalności firmy Indywidualne Treningi Piłkarskie Daniel Katerla w Ciele
Indywidualne Treningi Piłkarskie Daniel Katerla to firma działająca w branży ośrodki i kluby sportowo-rekreacyjne. Od 2022 roku skupia się na dostarczaniu Wam wysokiej jakości produktów. Zdobyłem wielu wiernych klientów, a o ich zadowolenie dbam osobiście - Daniel Katerla. Siedzibą firmy jest Ciele w województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Indywidualne treningi piłkarskie dla dzieci odgrywają niezwykłą rolę w kształtowaniu ich kondycji fizycznej, a także charakteru. Dlatego zapraszam do zapisywania się na zajęcia, w trakcie których każdy młody zawodnik ma szansę rozwinąć swój talent i przygotować się do gry w profesjonalnych klubach piłkarskich!

Szkółka zajmuje indywidualnym treningiem piłkarskim w grupach od 1-6 osób. Prowadzimy również treningi bramkarskie ale głównie koncentrujemy się na technicznych indywidualnych treningach piłkarskich.

Na spotkaniach łączę zabawę z nauką i przekazuję dzieciom miłość do sportu. Każdy kolejny trening wpływa na ich ogólną zręczność ruchową i opanowanie piłki, a także na lepszą motorykę, rozwój techniki i taktyki oraz umiejętność pracy w grupie!

Warto przy tym dodać, że dzieci, które od najmłodszych lat regularnie uprawiają sport, o wiele szybciej nabywają nowe umiejętności ruchowe, a jednocześnie nabierają dużej pewności siebie. Sprawność fizyczna ma bowiem duże znacznie w kontekście społeczno-środowiskowym, dlatego, że osoby o wysoko rozwiniętych zdolnościach motorycznych są zazwyczaj doceniane w grupie rówieśników.

Trening piłki nożnej dla zawodników ma też ogromne znaczenie dla ich dalszej kariery. Z tego powodu moja szkółka kładzie ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka. Stawiam przede wszystkim na treningi indywidualne albo w małych i 6-osobowych grupach. Co więcej, w trakcie zajęć mam możliwość monitorowania zawodników pod względem przebiegniętych kilometrów wraz z intensywnością treningu. Korzystam przy tym z nowoczesnych kamizelek firmy STATSsports, co ma ogromne znaczenie dla jakości rozwoju motorycznego każdego ucznia.

Zachęcam do przyjścia na pierwszy darmowy trening, który pozwoli mi ocenić poziom wyszkolenia piłkarza. Młody sportowiec może kontynuować współpracę z moją szkółką podczas indywidualnych treningów albo zajęć grupowych dla roczników 2007-2012 lub 2013 i 2018.

Zapraszam serdecznie - Daniel Katerla.
Zasięg działania
Firma Indywidualne Treningi Piłkarskie Daniel Katerla z lokalizacji: Ciele świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bydgoski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
B
Bartosz
Prawdziwy rzemieślnik, człowiek oddany w pełni temu co robi, zaangażowany, chcący nauczyć swoich podopiecznych czegoś więcej, czego nie nauczą się w klubie macierzystym. Gorąco polecam współpracę z Panem Danielem.
B
Bartosz
Prawdziwy rzemieślnik, człowiek oddany w pełni temu co robi, zaangażowany, chcący nauczyć swoich podopiecznych czegoś więcej, czego nie nauczą się w klubie macierzystym. Gorąco polecam współpracę z Panem Danielem.
H
Hubert
Niesamowici trenerzy z mega wiedzą i zapałem. Współpracuję od lat. Polecam
M
Marcin
Profesjonalni trenerzy, z dużym doświadczeniem. Bardzo polecam.
N
Norbuch
Pełen profesjonalizm polecam
K
Karolina
Super treningi, wysoka intensywność, indywidualne dopasowanie do potrzeb zawodnika, polecam!
N
Nad1
Pełen profesjonalizm. Super podejście. Intensywne i bardzo wartościowe treningi. Dzieci z chęcią wracają na kolejne zajęcia. Bardzo polecamy !!!!
U
Uki
Pełna "profeska".
T
Tomala
Pełen profesjonalizm, jeżeli chcesz, aby twoje dziecko poprawiło się w każdym aspekcie gry, to b.dobry, sprawdzony wybór
B
BDG82
Przede wszystkim czynny trener i zawodnik drużyn seniorskich. Kazde ćwiczenie pokazane i omówione. Syn bardziej czeka na treningi pana Daniela niż te w klubie
M
Mateusz
Mega fachowe podejście, odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu z odpowiednimi kompetencjami , pełen profesjonalizm !!