M & M Sklep z Agd Wyposażenie Wnętrz

Sprzedaż wysokiej jakości mebli.

Meble biurowe
Rynek 9, 86-320 Łasin kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M & M Sklep z Agd Wyposażenie Wnętrz
Rynek 9, 86-320 Łasin kujawsko-pomorskie
NIP
8762320084
Telefon
M & M Sklep z Agd Wyposażenie Wnętrz

Informacje

Opis działalności firmy M & M Sklep z Agd Wyposażenie Wnętrz w Łasin
M & M to firma działająca w branży meblowej. Od 2021 roku skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów. Zdobyłem wielu wiernych klientów, a o ich zadowolenie dbam osobiście - Marcin Jasiński. Siedzibą firmy jest miejscowość Łasin, w województwie kujawsko-pomorskiego. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmuję się sprzedawaniem wysokiej jakości mebli drewnianych o różnym przeznaczeniu. W mojej ofercie znajdziecie Państwo elementy wyposażenia do domów i mieszkań, ale też do biura lub innych obiektów. Pozwolą one na zdecydowanie lepszą organizację pracy. Wszystkie wykonane są z najlepszych materiałów.

Proponowany asortyment to między innymi:
- sofy,
- szafy,
- kanapy,
- biurka,
- narożniki,
- fotele biurowe,
- stoły i krzesła.

Dodatkowo mogę zaproponować różnego rodzaju artykuły ozdobne i tekstylne. Zaliczam do nich na przykład lampy, dywany, kołdry, poduszki, pościel, firany, ceraty, a także tkaniny dekoracyjne. Dysponuję również meblami tapicerowanymi, które poza funkcjonalnością charakteryzują się ciekawym wyglądem.

Uzupełnienie oferty stanowi sprzedaż urządzeń AGD. Możecie zakupić Państwo u mnie wszystkie niezbędne sprzęty, do których zaliczam lodówki, pralki, mikrofale, kuchenki, czy innego rodzaju elektronikę. Chętnie pomogę w wyborze odpowiednich artykułów, gdyż zależy mi na Państwa zadowoleniu.

Zapraszam do skorzystania z oferty firmy M & M z Łasina.
Zasięg działania
Firma M & M Sklep z Agd Wyposażenie Wnętrz z lokalizacji: Łasin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń