Biuro Projektów Architektury AREA Marek Ryczek

Projekty obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej

Biura architektoniczne
87-630 Zajeziorze 5b Skępe kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Biuro Projektów Architektury AREA Marek Ryczek
87-630 Zajeziorze 5b Skępe kujawsko-pomorskie
NIP
9561099006
Telefon
Biuro Projektów Architektury AREA Marek Ryczek

Informacje

Opis działalności firmy Biuro Projektów Architektury AREA Marek Ryczek w Zajeziorze
Biuro Projektów Architektury AREA Marek Ryczek istnieje na rynku od 2011 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo kujawsko-pomorskie, a siedziba firmy mieści się w miejscowości Zajeziorze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Biuro Projektów Architektury AREA to najlepszy wybór w zakresie projektowania. Działamy od 1993 roku i zrealizowaliśmy wiele zleceń związanych z projektami budowlanymi i wykonawczymi. Oferujemy autorskie projekty i adaptacje już istniejących planów, na bazie których powstają nowe obiekty. Tworzymy również projekty wnętrz i otoczenia budynków. Ponadto przygotowujemy plany przebudowy i adaptacji budynków oraz sprawdzamy poprawność wykonania inwestycji w ramach nadzoru autorskiego.

Oferta Biura Projektów Architektury AREA obejmuje:
-projekty domów jednorodzinnych,
-projekty obiektów wielorodzinnych,
-projekty obiektów użyteczności publicznej,
-projekty obiektów usługowych,
-projekty obiektów przemysłowych.

Na życzenie klientów tworzymy wizualizacje 3D projektów oraz pomagamy uzyskać niezbędne pozwolenia, w tym to najważniejsze: na budowę. Kontaktujemy się też z wykonawcami i przygotowujemy kosztorysy. Po zakończeniu prac zajmujemy się odbiorami budynków. Dodatkowo świadczymy usługi polegające na inwentaryzacjach budowlano-konserwatorskich. Wszystkie prace wykonujemy z należytą dokładnością i w ustalonym terminie. Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Projektów Architektury AREA!

Aktualności

projekt domu

15.12.2023

W ramach usług projektowych pierwszym krokiem jest spotkanie z klientem w celu określenia jego potrzeb i preferencji. Następnie projektant przystępuje do tworzenia projektu, który jest przedstawiany zlecającemu pracę. Z usługi projektowej można skorzystać na przykład podczas budowy nowego domu lub remontu już istniejącego obiektu. Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Projektów Architektury AREA!

projektowanie obiektów mieszkalnych

06.09.2023

Jesteśmy zespołem architektów z wieloletnim doświadczeniem. Naszą specjalnością jest projektowanie domów oraz budynków wielorodzinnych. Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Gwarantujemy, że stworzymy projekt, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z nami.

projekt

15.06.2023

Przed rozpoczęciem budowy konieczne jest uzyskanie pozwolenia na budowę. Dokument ten pozwala na legalne rozpoczęcie procesu budowlanego. Jako Biuro Projektów Architektury AREA pomagamy uzyskać niezbędne zgody. Kontaktujemy się z urzędami i sporządzamy dokumenty. Zapewnić Państwu fachowe doradztwo i pomoc.

projektowanie wnętrz

23.03.2023

Projektowanie wnętrz to proces, który polega na podejmowaniu decyzji dotyczących aranżacji przestrzeni. Projektanci wnętrz odpowiadają za dobór kolorów, mebli i innych elementów, które sprawią, że dane pomieszczenie będzie wyglądało pięknie i funkcjonalnie. Usługi projektowania wnętrz oferowane są przez naszą firmę. Zapraszamy do z Biurem Projektów Architektury AREA.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń