Usługi Instalacyjne Budowlane Michał Radziejewski

Profesjonalna obsługa hydrauliczna

Hydraulicy
ul. Zielona 11, 89-115 Mrocza kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Instalacyjne Budowlane Michał Radziejewski

Informacje

Opis działalności
Michał Radziejewski prowadzi własną firmę budowlaną od 2021 roku. Jej siedziba mieści się w Mroczy, w województwie kujawsko-pomorskim. Firma specjalizuje się w hydraulice.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach pewnie nie jednej osobie zdarzyła się nagła awaria w domu w postaci pękniętej, czy przeciekającej rury. Zdarza się, że próbujemy naprawić usterkę na własną rękę, jednak czasem problem jest dużo większy i zmuszeni jesteśmy zadzwonić po hydraulika. Pomocną dłoń wyciąga firma Michała Radziejewskiego, która bez problemu zajmie się naprawą różnego rodzaju szkód. W zakres jej usług wchodzą przede wszystkim przyłącza hydrauliczne i instalacje sanitarne. W ofercie znajdują się między innymi:

- wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- naprawa instalacji hydraulicznych,
- montaż instalacji hydraulicznych,
- zakładanie instalacji hydraulicznych,
- usuwanie awarii kanalizacyjnych.

Oprócz tego zakład wykonuje też szereg czynności remontowo-budowlanych, do których należy układanie glazury i terakoty, kafelkowanie oraz biały montaż. Bogate zaplecze techniczne w postaci specjalistycznego sprzętu pozwala na terminową i rzetelną realizację zleceń. Swoim Klientom działalność gwarantuje pełen profesjonalizm i głębokie zaangażowanie. Ekipa fachowców dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających interesantów. Usługi świadczone są w bardzo dobrej cenie.

Zapraszamy Państwa do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń