Medi-Ter Fizjoterapia Adrianna Juszczyk

Twój gabinet fizjoterapeutyczny

Rehabilitacja
Rynek 3, 89-200 Rynarzewo kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Medi-Ter Fizjoterapia Adrianna Juszczyk
Rynek 3, 89-200 Rynarzewo kujawsko-pomorskie
NIP
5581876959
Telefon
Medi-Ter Fizjoterapia Adrianna Juszczyk

Informacje

Opis działalności firmy Medi-Ter Fizjoterapia Adrianna Juszczyk w Rynarzewo
Nazywam się Adrianna Juszczyk. Jestem fizjoterapeutą. Pacjentów przyjmuję w gabinecie Medi-Ter znajdującym się w Rynarzewie.
Produkty i usługi
Medi-Ter w Rynarzewie to miejsce, w którym oferuję Wam usługi z zakresu fizjoterapii. W leczeniu urazów i chorób wykorzystuję ćwiczenia, masaże oraz zabiegi fizykoterapeutyczne. Podczas konsultacji przygotowuję spersonalizowany plan terapii.

Dzięki technikom terapii manualnej, jestem w stanie przywracać stawów właściwą ruchomość oraz minimalizować dolegliwości bólowe. Umożliwia mi również poprawę elastyczności i ruchomości tkanek czy zmniejszanie napięcia mięśni. Polecam ją pacjentom zmagającym się między innymi z bólem głowy i karku, rwą kulszową czy drętwieniem kończyn i palców.

W mojej ofercie znajdziecie masaże lecznicze. w tym klasyczny, który działa relaksująco i rozluźniająco, masaż tkanek głębokich, masaż całościowy, który przynosi ogólną ulgę oraz drenaż limfatyczny pomagający pozbyć się obrzęków i wspomaga oczyszczanie organizmu.

Oferuję fizykoterapię, które ma działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Wykonuję takie zabiegi, jak laseroterapia, ultradźwięki czy elektroterapia.

Pacjentom z wadami postawy oferuję usługi w zakresie gimnastyki korekcyjnej. Ponadto wykonuję kinesiotaping.Zasięg działania
Firma Medi-Ter Fizjoterapia Adrianna Juszczyk z lokalizacji: Rynarzewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń