Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych Dariusz Kamiński

Kwalifikowana szkółka krzewów owocowych i ozdobnych

Produkcja roślin i nasion
88-230 Kaczewo 16 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
608 850 035
Adres korespondencyjny
88-230 Kaczewo 16 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych zajmuje się sprzedażą hurtową drzew i krzewów. Szkółka znajduje się w miejscowości Kaczewo, w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
Jako Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych oferujemy hurtową sprzedaż sadzonek krzewów owocowych i ozdobnych. Naszą ofertę kierujemy głównie do sklepów i centrów ogrodniczych.

Produkowany w szkółce materiał jest materiałem kwalifikowanym i znajduje się pod kontrolą Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin w Bydgoszczy.

W naszej ofercie można znaleźć wiele drzew owocowych. Są to różne gatunki jabłoni, moreli, wiśni, brzoskwiń, czereśni i gruszy, a także krzewów piennych, czyli agrestu i porzeczki. Hodowane przez nas rośliny ozdobne w pojemnikach są szczepione.
Wśród drzew ozdobnych wyróżniamy takie gatunki jak:
- klon pospolity i jesionolistny,
- śliwa wiśniowa Pissardii,
- głóg dwuszyjkowy Paul’s scarlett.
Krzewy, które oferujemy na sprzedaż to między innymi:
- ligustr pospolity,
- berberys purpurowy,
- forsycja gęstokwiatowa,
- jaśminiowiec,
- porzeczka złota.
Na naszej stronie internetowej przedstawione zostało łącznie ponad 30 gatunków krzewów ozdobnych w formie krzaczastej, kolumnowej i w pojemnikach.

Staramy się, aby nasze krzewy były w jak najlepszej kondycji.Nasi wykwalifikowani ogrodnicy zajmują się nimi z jak największą dbałością o podlewanie i odżywanie roślin.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej w celu dokładniejszego sprawdzenia oferty oraz kontaktu ze Szkółką Drzew i Krzewów Owocowych w Toruniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń