Wypożyczalnia busów i autolawet SD Rent Car

Wynajem busów i lawet na okres krótko- i długoterminowy

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
87-732 Lubanie 89/1 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wypożyczalnia busów i autolawet SD Rent Car
87-732 Lubanie 89/1 kujawsko-pomorskie
NIP
8883011318
Telefon
Wypożyczalnia busów i autolawet SD Rent Car

Informacje

Opis działalności firmy Wypożyczalnia busów i autolawet SD Rent Car w Lubanie
Firma Wynajem busa - Sd Rent Car znajduje się w Lubaniu, w województwie kujawsko-pomorskim. Od 2024 roku świadczymy usługi z zakresu wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Sd Rent Car każdą osobę, która chciałaby wynająć busa na okres krótko- lub długoterminowy. W naszym taborze pojazdów znajdują się regularnie serwisowane auta przystosowane do dalekich podróży. To nowoczesne modele samochodów z pojemnymi przestrzeniami bagażowymi, systemami wspomagającymi jazdę, a także komfortowymi siedzeniami.

Można je wynająć na przykład na okres wakacji, kiedy planuje się zagraniczny wyjazd z grupą znajomych albo całą rodziną. Na taką podróż świetnie sprawdzi się nasz:
- bus 7-osobowy,
- bus 8-osobowy,
- bus 9-osobowy,
- bus 12-osobowy.

Nasza wypożyczalnia busów osobowych daje Klientom możliwość wynajmu pojazdu bez limitu przebytych kilometrów. To opłacalna oferta, szczególnie dla osób, które planują zagraniczną wycieczkę albo chcą zawieźć pracowników do Niemiec, Holandii, Belgii lub do innych krajów.

Co więcej, nasza firma rekomenduje również wynajem busa na przeprowadzki! Auta z pojemną przestrzenią załadunkową z pewnością przydadzą się podczas przewożenia odzieży, mebli, urządzeń elektronicznych czy delikatnych przedmiotów wymagających zabezpieczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie podamy ceny za wynajem busa na godziny albo na doby - firma Sd Rent Car.
Zasięg działania
Firma Wypożyczalnia busów i autolawet SD Rent Car z lokalizacji: Lubanie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, Włocławek

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń