Wolica 15 Fabryka Wnętrz Paweł Pałczyński Meble Kuchenne Meble na Zamówienie

Produkcja mebli i blatów kuchennych na wymiar. Oferujemy projekty mebli.

Meble na zamówienie
87-880 Wolica 15 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
667 005 892
Email
Adres korespondencyjny
87-880 Wolica 15 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Nasze przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi w zakresie projektowania i montażu mebli nazamówienie. Naszą specjalnością są meble kuchenne. Działamy nieprzerwanie od 2017 roku. Siedziba zakładu mieści się w Wolnicy, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Firmą zarządza Paweł Pałczyński. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu mebli na indywidualne zamówienie klienta. Oferujemy Meble na wymiar, w szczególności zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem mebli do kuchni.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego możemy zagwarantować Państwu usługi najwyższej jakości. Zaufanie wielu zadowolonych klientów zdobyliśmy dzięki naszemu profesjonalizmowi i terminowości. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Oferujemy również usługi wykończeniowe.

Rozbudowane zaplecze magazynowo-sprzętowe umożliwia nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zatrudnieni w firmie pracownicy to stolarze i projektanci z wielką pasją i umiejętnościami, które mogą być dla Państwa gwarancją usług najwyższej klasy.

Oferujemy meble na wymiar i zabudowy kuchenne. Chętnie podejmujemy się również budowy garderoby według projektu klienta.

Działamy dynamicznie i solidnie, a wykonane przez nas blaty i meble cechuje wyjątkowa trwałość i estetyka. Zadowolenie klientów to dla nas sprawa kluczowa, dlatego nieustannie rozwijamy zakres naszych obowiązków.

Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy i krótkie terminy realizacji zamówienia. Zapewniamy najwyższej jakości materiały. Wykorzystujemy produkty renomowanych firm remontowych i budowlanych.

Zachęcamy do kontaktu — z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące oferty i możliwości współpracy.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń